MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yeni konu açamıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşalr forum katagorilerini yaptım şimdi içine döküman resim vs ekliycem ama yeni konu aç ekel diye seçenek yok napmam gerekiyor...

resim
Admin yetkilerini kontrol edin konu açma yetkisi var mı ?
admin etiketleri derken adım adım desen baya yeniyimde karııyor herşey
(01-08-2012, Saat:01:04)ggsmart Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]admin etiketleri derken adım adım desen baya yeniyimde karııyor herşey

Sitene üye olup baktım da, şunu bir dene,

Admin Paneli => Forumlar Yönetimi buna gir.
Konu açamadığın bir forumun yanında seçenekler menüsü var oradan düzenleye gir. İlk sırada bulunanlardan kategoriyi değil de forumu seç , Daha sonra bir ana forum seçmen gerekecek.
ok dedin gibi yaptım oldu peki tüm katagorilere bunu yapmam gerekiyo bide benima baya sorum var ara ara özelden yazsam olurmu çözebildiğin kadarı ile :.)
(01-08-2012, Saat:01:13)ggsmart Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ok dedin gibi yaptım oldu peki tüm katagorilere bunu yapmam gerekiyo bide benima baya sorum var ara ara özelden yazsam olurmu çözebildiğin kadarı ile :.)

ilk başta o kategorileri açarken yapman gerekiyordu aslında,şimdi tek tek düzenlemek dışında yapılacak bir şey yok üzgün

yapabilrsem tabiki ben de yeniyim.Yardımlaşmak iyi olur.
ya diğer başlıkları kabul etmiyo bunla katagori diyo napıcam baştan mı yapıcam silip hepsini çok uzar..
(01-08-2012, Saat:01:19)ggsmart Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ya diğer başlıkları kabul etmiyo bunla katagori diyo napıcam baştan mı yapıcam silip hepsini çok uzar..

Öncelikle temel başlıkları yapın

Kod:
http://muhenhit.com/forumdisplay.php?fid=101

bunu mesela daha sonra onun içindekileri tek tek açmayı deneyin
Sayfalar: 1 2