MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sağ Tık Için çözüm Arıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar bu sitede ne yaptıysam kopyala yapıştır çalıştıramadım artık kendime takıntı yaptım. javasprit, eklenti farklı firefox opera chrome eklentileri ne varsa denedim. Farklı tavsiyelerinizi bekliyorum.
Chrome'dan öğeyi denetle yapıp sayfa içeriğini kod kısmından kopyalalyabilirsiniz.
Chrome ayarlar girin arama yerine javascript yazın javascript kapanınca f5 atın ve kodu alın
(18-01-2017, Saat:21:09)RedLine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Chrome ayarlar girin arama yerine javascript yazın javascript kapanınca f5 atın ve kodu alın

Kardeş konuda yazdığım gibi javasprit eklenti ne varsa denedim yok olmadı
(18-01-2017, Saat:21:36)cenah41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(18-01-2017, Saat:21:09)RedLine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Chrome ayarlar girin arama yerine javascript yazın javascript kapanınca f5 atın ve kodu alın

javascript kapatırsan %100 olur kardeşim
(20-01-2017, Saat:14:54)RedLine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(18-01-2017, Saat:21:36)cenah41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

javascript kapatırsan %100 olur kardeşim

Denedim hocam hemde farklı tarayıcılarda istersen dene.
body etiketinde bulunan user-select: none değerlerinin tiklerini kaldırabilirsiniz.

resim
(20-01-2017, Saat:22:01)erdalmedet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]body etiketinde bulunan user-select: none değerlerinin tiklerini kaldırabilirsiniz.

resim

işte gerçek çözüm Süper  kime sorduysam bilindik şeyler söyledi + rep