MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Konular Arasındaki Mesafeyi daraltma
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar başlıkta ta gördüğünüz gibi yardımcı olursanız çok sevinirim..

resim
bir allahın kolu cvp yazsa
Global css karıştır bulursun öğeyi denetle ile hangi bölüm onu öğrenebilirsin
Merhabalar,

Sistem yazılımını kendiniz yaptıysanız, yazılım size ait olduğu için yapabileceğimiz pek birşey yok. Biz MyBB scripti için destek vermekteyiz YrcTnr adlı yazılıma destek vermemekteyiz var ise YrcTnr yazılımının destek sitesi oradan yardım alabilirsiniz. Baktığımızda temayıda sizin yaptığınızı görüyoruz ve bu kadar güzel bir temayı yapabiliyorken ufak bir css ve html yapısınıda düzeltirsiniz öyle değil mi ?
(23-12-2016, Saat:20:58)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhabalar,

Sistem yazılımını kendiniz yaptıysanız, yazılım size ait olduğu için yapabileceğimiz pek birşey yok. Biz MyBB scripti için destek vermekteyiz YrcTnr adlı yazılıma destek vermemekteyiz var ise YrcTnr yazılımının destek sitesi oradan yardım alabilirsiniz. Baktığımızda temayıda sizin yaptığınızı görüyoruz ve bu kadar güzel bir temayı yapabiliyorken ufak bir css ve html yapısınıda düzeltirsiniz öyle değil mi ?

Sitenin teması manus temasına benziyor
Warez temaya destek yok Gülümseme
neden son yorumumu sildiniz ?
Merhaba, yorum silme olayını bende farklı bir konuya yazmıştım. Site 1 gün önceki yedeğe geri yüklendiği için silinmiş olabilir. Son mesajınızı tekrar yazınız.
Sayfalar: 1 2