MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kayıt olurken veya kullanıcı oluştururken SQL Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : 
Kod:
www.sapkalioyuncu.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.7
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. Avatar Galerisi
  2. Google SEO
  3. Overview
  4. Sayfa Yöneticisi
  5. Şablonlarda PHP Kullanımı
  6. Mesaj Kayıtları
  7. ProStats
  8. Teşekkür Et
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Kayıt olurken veya Admin panelinden özel olarak kullanıcı oluştururken SQL hatası meydana geliyor. 'thx' Kodu geçtiğine göre Teşekkür Et eklentisinden kaynaklandığını sanıyorum, lakin bunu bir de sizlere danışmak istedim.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : 
resim
Şüpelendiğin eklentiyi pasifleştir ve dene
(24-11-2016, Saat:16:43)heedlessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şüpelendiğin eklentiyi pasifleştir ve dene

Denedim ve problem halen devam ediyor.
Teşekkur eklentisini kaldirip phpmyadmin den de eklentinin tablosunu silmen gerek.
(24-11-2016, Saat:19:26)xThetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkur eklentisini kaldirip phpmyadmin den de eklentinin tablosunu silmen gerek.

Anladım sonra yeniden kurabilir miyim peki?
(24-11-2016, Saat:19:55)Phoenix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(24-11-2016, Saat:19:26)xThetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkur eklentisini kaldirip phpmyadmin den de eklentinin tablosunu silmen gerek.

Anladım sonra yeniden kurabilir miyim peki?

Orasini pek bilmiyorum.Tekrar hata verebilir ama denemekte fayda var.Ya da bu konuya hakim birinin cevap vermesini bekleyebilirsin.
Bu hatayı Teşekkür Eklentisinden kaynaklı olarak veriyor...Hatalı bir eklenti anlayacağınız Gülümseme