MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Karşılıklı Forum Reklamı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Site : Genel Webmaster Forumu
Günlük Hit : 50-100 arası
Site Adresi : http://www.forumasil.com
Site Yaşı : Yaşını doldurmamış

Aynı özelliklerde olan ve genel ve oyun forumları dışında verilen reklamlar kabul edilmez. Site uzantısı ücretli olması gerekmekte.

Düşünenler yazabilir.
Temanız güzelmiş rica etsem bizim ile paylaşabilir misiniz?
Mybb.biz in raphaelin yaptigi premium bi tema satin almamistir muhtemelen warezdir kardesim o yuzden paylasmaz gibi geliyor bana..
Ozan'a yani Raphael'e gidip sorabilirsiniz. Tema tüm hakları ile satın alınmıştır. Warez değildir. Saygılarımla...
(12-11-2016, Saat:15:40)tanerandirin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mybb.biz in raphaelin yaptigi premium bi tema satin almamistir muhtemelen warezdir kardesim o yuzden paylasmaz gibi geliyor bana..

Bilip bilmeden çamur atmazsanız iyi olur. Ozan kardeşim benim tasarımcımdır ve sürekli görüşürüz. Ozan yani Raphael'den tüm hakları ile satın alınmıştır. Saygılarımla...

ForumAsil ekibi.
Tema biraz basit gibi gözüküyor
mybb.biz'in eski teması bu yanı warez tema konu kapatılabilir.
(24-01-2017, Saat:17:34)coderix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]mybb.biz'in eski teması bu yanı warez tema konu kapatılabilir.

Dostum bir yerlerinden sallama warez diye buralarda çamur atma. Site teması hakları ile Raphael'den satın alındı gidip sorabilirsin.
Sayfalar: 1 2