MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Site Taşıdım Ama Sitem Bozuldu.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site  Site Adresi : profrm.net
Versiyon MyBB Sürümü : bilmiyorum ama sanırım 1.8
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : bilmiyorum

Hata-Sorun Sorun açıklaması : siteyi yeni aldım. kendi hostuma taşıdım. fakat gördüğünüz gibi. ne yapabilirim.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim
Global.css ye girip kaydet diyip çıkarmısınız düzelirse haber verin
onun dışında bize bilgi vermeniz gerekiyor yoksa size yardımcı olamayız eklentilerinizi mybb sürümünüzü
(27-09-2016, Saat:18:00)CyberPatient Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Global.css ye girip kaydet diyip çıkarmısınız düzelirse haber verin

cevabınız için teşekkürler. sıkıntı şurada admin paneline giremiyorum. siteyi aldığım kişi henüz online olmadı. admin bilgilerini nasıl bulabilirim?
(27-09-2016, Saat:18:12)ortegavia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-09-2016, Saat:18:00)CyberPatient Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Global.css ye girip kaydet diyip çıkarmısınız düzelirse haber verin

cevabınız için teşekkürler. sıkıntı şurada admin paneline giremiyorum. siteyi aldığım kişi henüz online olmadı. admin bilgilerini nasıl bulabilirim?

Kısaca hazır SQL kurdum diyebilirsiniz Gülümseme Fazla bahaneye/yalana gerek yok.
(27-09-2016, Saat:22:29)SiberLeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-09-2016, Saat:18:12)ortegavia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Kısaca hazır SQL kurdum diyebilirsiniz Gülümseme Fazla bahaneye/yalana gerek yok.

hayır.. site zaten kurulu olarak alındı.
Panele girerken nasıl bir hata alıyorsunuz
(28-09-2016, Saat:09:46)CyberPatient Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Panele girerken nasıl bir hata alıyorsunuz

resim
Sayfalar: 1 2