MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ücretsiz SSL Veren Siteler
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Öncelikle herkese merhaba.Bugün sizlere ücretsiz SSL Sertifikası veren siteleri sunacağım.Öncelikle bilmeyenler için SSL hakkında biraz bilgi vermek istiyorum ;

SSL Sertifikaları Hakkında Genel Bilgiler

SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür. SSL sertifikaları hiç bir zaman yazdığınız kodun veya web sitenizin güvenliğini sağlamaz.
SSL sertifikaları sundukları garantiye, destek hizmetine ve ek özelliklere göre farklılık arz etmektedirler. Temelde tüm sertifkaların sağladığı teknik kazanım aynıdır.

SSL Kurulumu için bu bağlantıda ki videoyu izleyebilirsiniz : Tıklayın.

Şimdi gelelim ücretsiz SSL veren sitelere ;
ben pek bilmiyorum ssl ne işe yarıyor
Hiçbiri Vermiyor Gülümseme
(01-09-2016, Saat:18:42)Rocky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hiçbiri Vermiyor Gülümseme

Nasıl vermiyor Açık Ağızlı Gülümseme
Kurulumu biliyormusun ?
nasıl oluyo kardeş
(01-09-2016, Saat:18:45)xThetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(01-09-2016, Saat:18:42)Rocky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hiçbiri Vermiyor Gülümseme

Nasıl vermiyor Açık Ağızlı Gülümseme
Kurulumu biliyormusun ?

Denedim 1 hariç diğerleri vermiyor.
Bu gibi paylaşımlar yaparken kısaca SSL nedir? Nasıl kurulur? gibi konulara değinmeniz bir çok kitleye hitap etmesine sebebiyet verir.
(05-11-2016, Saat:17:42)VosvosGarage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu gibi paylaşımlar yaparken kısaca SSL nedir? Nasıl kurulur? gibi konulara değinmeniz bir çok kitleye hitap etmesine sebebiyet verir.

Haklisiniz bunu belki yapmam gerekirdi.Ama soylede dusunebiliriz ben paylasimi yaparim sizde google ye ssl nedir diye yazabilirsiniz.
Sayfalar: 1 2