MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb seo kafayı yicem
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar site adersi felan vermicem neden derseniz googlede yok.

şimdi htaces kodları koyuyorum siteadresi yazan yere siteyi koydukmu 

500 error hatası alıyoruz.

bunun çözümü nedir kafay yicem
(21-08-2016, Saat:09:22)serdar12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]arkadaşlar site adersi felan vermicem neden derseniz googlede yok.

Afiyet olsun kardeşim Açık Ağızlı Gülümseme
(21-08-2016, Saat:09:22)serdar12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]arkadaşlar site adersi felan vermicem neden derseniz googlede yok.

Sen paşa cocugumusun  da siteyi vermiyorsun  adam gibi sablona  uy yada yardım isteme.
eklentiyi aktif edip tüm ayarları yap en son plugin bölümüne girdiğinde sana kodları htaccess eklemeni söyler ekle ve hata gider
Merhaba,

Aldığınız hatanın birden fazla sebebi mevcuttur. En bilenenler .htaccess dosyasının yanlış yapılandırılmasından dolayı kaynaklanmasıdır. Site adresinizi verebilirseniz sorunun kaynağını bulabiliriz.
aynı sorun bendede oluyodu htaccess i ftp ye atma ftp nin içinden .htaccess diye dosya oluştur kodları içine yapıştır. Ben böyle yaptım düzelmişti inşallah sendede düzelir
Önce Ayaları Yaptım sonra kendim oluşturdum dosyayı sıkıntı giderildi teşekkür ederim.