MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Belirtilen Konu Forumumuzda Mevcut Değil
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Beyler localhosta mybb 1.6.9 kurdum. Thefrm yedeğini yükledim herkesin bildiği yedek. Maksat zaman geçsin. Neyse her girdiğim konuda Belirtilen konu forumumuzda Mevct değil hatasını aldım fena halde sinirlendim. Yokmu bir çözümü ?

Eklenti kurmadım
Bigdump ile yükledim
Cookies ayarlarındada bir sıkıntı yok.
Merhaba
Yedeklerde google seo kurulu mu?
benim bildiğim kadarıyla evet kurulu
Veritabanında mybb_google seo var. Kaldırdım ama hala aynı.
Hahahaha Gülümseme
Sen yedeği hiç açtınmı yahu güzel arkadaşım.
Şu günde güldürdün beni sağolasın.
O -1 Beyin yaşına sahip arkadaşlarımızın sana konularını yedireceğini falanmı zannetin Açık Ağızlı Gülümseme
(13-08-2016, Saat:14:24)LegendHax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hahahaha Gülümseme
O -1 Beyin yaşına sahip arkadaşlarımızın sana konularını yedireceğini falanmı zannetin Açık Ağızlı Gülümseme

Ooo sen ciddi ciddi bu yorumu yazdın mı ? 

Yedeği masaüstüne çıkarttım. Mysql klasörünün içindeki yedeği yükledim heralde.

Ne boş insansın sen ?
(13-08-2016, Saat:17:09)Rocky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-08-2016, Saat:14:24)LegendHax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hahahaha Gülümseme

Ooo sen ciddi ciddi bu yorumu yazdın mı ? 

Yedeği masaüstüne çıkarttım. Mysql klasörünün içindeki yedeği yükledim heralde.

Ne boş insansın sen ?

Burda boş insan olan ben değilim turkfrm arkadaşlarım tarafından hacklendi ve bizzat panellerine girdim kanıt bile var.
Yedek eyvallah indiriliyor fakat bir şeyin eksik olduğunu anlıyorsun.
threads Yedeğini indirmeyi denediğinde 2 saniyede iniyor. 19 kb indirilen bi dosya ve turkfrm dediğin forumda 100 binlerce konu var bırak yedeği konuların kendisi zaten 2 gb yer kaplıyor Açık Ağızlı Gülümseme