MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ranklar yan yana dursun istiyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : red-rebels
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.7
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Multiple Usergroup Images on Postbit/Profile (1.2)

Hata-Sorun Sorun açıklaması : Ranklar yan yana dursun istiyorum
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim
Merhaba, 
inc/plugins dizinindeki apgi.php isimli dosyanın yedeğini al.
Bu dosyadaki 
PHP Kod:
function apgi (&$post) { 
isimli fonksiyonda
PHP Kod:
$post['additional_images'] .= "<div style='margin-top: 3px; padding: 0px;'></div>"
şeklindeki koddan iki adet var.

Bu koddaki style kısmına display: inline-table; stilini eklemelisin. Yani fonksiyondaki 2 kod da aşağıdaki gibi olacak.

PHP Kod:
$post['additional_images'] .= "<div style='margin-top: 3px;padding: 0px;display: inline-table;'></div>"

Bu değişikliği yukarıda da belirttiğim gibi sadece "function apgi (&$post)" isimli fonksiyondaki ilgili kodda yapacaksın. Diğer fonksiyonlardaki benzeri kodlara dokunma. Değişiklik sonrası grup resimleri yan yana gelmez ise yaptığın değişikliği geri al veya aldığın yedek dosyayı geri yükle. Sonuç hakkında olumlu/olumsuz bildirimde bulunmayı ihmal etme.
(10-08-2016, Saat:07:06)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba, 
inc/plugins dizinindeki apgi.php isimli dosyanın yedeğini al.
Bu dosyadaki 
PHP Kod:
function apgi (&$post) { 
isimli fonksiyonda
PHP Kod:
$post['additional_images'] .= "<div style='margin-top: 3px; padding: 0px;'></div>"
şeklindeki koddan iki adet var.

Bu koddaki style kısmına display: inline-table; stilini eklemelisin. Yani fonksiyondaki 2 kod da aşağıdaki gibi olacak.

PHP Kod:
$post['additional_images'] .= "<div style='margin-top: 3px;padding: 0px;display: inline-table;'></div>"

Bu değişikliği yukarıda da belirttiğim gibi sadece "function apgi (&$post)" isimli fonksiyondaki ilgili kodda yapacaksın. Diğer fonksiyonlardaki benzeri kodlara dokunma. Değişiklik sonrası grup resimleri yan yana gelmez ise yaptığın değişikliği geri al veya aldığın yedek dosyayı geri yükle. Sonuç hakkında olumlu/olumsuz bildirimde bulunmayı ihmal etme.

Teşekkür ederim, postbit için sonuç olumlu.

Peki ek olarak şu kısımda hâlâ üst üste gözüküyor bunları nasıl ayarlayabiliriz.

resim
Tamamdır onu'da hallettim , aynı kodları $memprofile kısmına ekledim oldu.
Merhaba, çözüm olan son cevabımı da size yazdım. Bu tarih itibariyle bu sitede bu şartlarda yeni cevap yazamayacağım.
Mybbdepo olayı benim için bitmiştir. 
Herkese iyi forumlar.