MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: istek mybb metin 2 forum teması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar. Metin 2 forum teması buldum fakat 1.6.x sürümüyle uyumlu bunu 1.8.7 forumuma kuramıyorum uyumluluk sorumunu yok saysam bile. Yardımcı olur musunuz nasıl 1.8.7 olarak ayarlıyacağım. Veya elinde 1.8.7 Metin 2 forum teması olan varsa paylaşabilir mi mybb teşekkürler.
(08-08-2016, Saat:21:41)heedlessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]http://ozancanoruc.com.tr/2016/07/02/myb...u-giderme/

fakat bu eklentilerde giderilebilecek sorun tema içerisinde değil.
Vallaha kusura bakma bende pek anlamam sadece yardımcı olmak istemiştim Gülümseme
Ama istersen 1.6 kur zaten 1.8 eklentilerinin çoğu ondada var
(08-08-2016, Saat:21:59)heedlessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Vallaha kusura bakma bende pek anlamam sadece yardımcı olmak istemiştim Gülümseme

çok teşekkür ederim bende yeniyim ya problem yok Öyle yapıcam galiba fakat 1.6 da çok açık var diyorlar anlamadım gitti Açık Ağızlı Gülümseme
1.6 da acık varda 1.8 de yokmu kardeşim güvenlik önlemlerini araştır bi bence 1.8 den çok az farkı vardır emin ol
(08-08-2016, Saat:22:02)olcay888 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(08-08-2016, Saat:21:59)heedlessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Vallaha kusura bakma bende pek anlamam sadece yardımcı olmak istemiştim Gülümseme

çok teşekkür ederim bende yeniyim ya problem yok Öyle yapıcam galiba fakat 1.6 da çok açık var diyorlar anlamadım gitti Açık Ağızlı Gülümseme
Merhaba,
Her scriptin açığı var. 1.8'dede elbette açık, bug mevcuttur. Diğer arkadaşın dediği gibi güvenlik önlemlerini araştır.