MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: çerçeve içine alamıyorum yardım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim Site Adresi : 

Kod:
www.hacksfrm.com

resim MyBB Sürümü : 1.8.7

resim Sorun açıklaması : 1.resimdeki benim kısmım 2.resimdeki gibi bende kutu içine almak istiyorum nasıl yapabilirim?
resim Hata Ekran Görüntüsü :

1-resim
resim

2-resim

resim
Css kodlarini calip sitenize eklediginizde duzelecektir
css dosyasını indir isim değişip importla ama tema buga gelebilir oyüzden sadece onu biçimlendiren class id leri almalısın
(06-08-2016, Saat:21:50)Reis00 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Css kodlarini calip sitenize eklediginizde duzelecektir

Bayılırım  çalmaya
(06-08-2016, Saat:21:56)RedLine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]css dosyasını indir isim değişip importla ama tema buga gelebilir oyüzden sadece onu biçimlendiren class id leri almalısın

Teşekkür ederim ama nasıl yapıcam  tam anlayamadim
(07-08-2016, Saat:09:12)axton Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-08-2016, Saat:21:56)RedLine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]css dosyasını indir isim değişip importla ama tema buga gelebilir oyüzden sadece onu biçimlendiren class id leri almalısın

Teşekkür ederim ama nasıl yapıcam  tam anlayamadim

Kardesim siteden html kodlarini nasil caldiniz ise css kodunu bul temaya ekle
Bilder topunuz  sorumlusunuz  ctrl+u diye bişi var dimi çoğu forumda bu sayfa var fakat kodu bulamadım  internette
(07-08-2016, Saat:23:30)axton Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bilder topunuz  sorumlusunuz  ctrl+u diye bişi var dimi çoğu forumda bu sayfa var fakat kodu bulamadım  internette
Kardesim adam emek verip yapiyor yada parayla yaptirdi belki onu neden istemek yerine kodlari cekmeye calisiorsun site sahibinden uygun bir dil ile istemeyi dene
Sayfalar: 1 2