MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İletişim formunda gönderilen mesaj maile gelmiyor.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba.

İletişim formundan gönderilen mesajın mail olarak gelmesini istiyorum.

Ziyaretçi olarak girip mesaj attığımda mesajınız yöneticiye gönderildi diyor ama gelen giden bir şey yok.

Forum ayarlarından her şeyi yaptım bu gönderilen iletişim formu mesajlarını sadece admin kp kullanıcı mail kayıtları bölümünde görebiliyorum. 

Böyle bir opsiyon var mı? Yoksa ben mi yapamadım.
Merhaba, mail ayarlarınızın sorunsuz bir şekilde olduğundan emin olun.
(04-08-2016, Saat:15:56)SefaKaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba, mail ayarlarınızın sorunsuz bir şekilde olduğundan emin olun.

mail ayarlarında problem yok. Şifremi unuttum bildirimi yapınca 5 saniye içinde mail geliyor.
Admin Kayıtlarından Mail Kayıtlarına Geliyor Mesajlar
Merhaba,

Admin panelinizde ki Forum Bilgileri kısmında şu iki ayar kısmına sitenizin mail adreslerini girmeniz gerekmektedir. Mail ayarlarınızında doğru yapılandırıldığından emin olmanız gerekiyor.

E-Posta Dönüşü - Geri Bildirim -> bu kısma [email protected]
İletişim Adresi -> bu kısmada aynı mail adresini yazmanız gerekmektedir.

Gmail veya hotmail mailleri işlemeyecektir. Buraya sitenizin mail servisinden oluşturduğunuz maili gireceksiniz. Cpanel kullanıyorsanız E-Posta oluştur bölümünden kendinize bir mail adresi oluşturun ve bu alanlara bu maili giriniz.

İyi forumlar.
(04-08-2016, Saat:21:44)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Admin panelinizde ki Forum Bilgileri kısmında şu iki ayar kısmına sitenizin mail adreslerini girmeniz gerekmektedir. Mail ayarlarınızında doğru yapılandırıldığından emin olmanız gerekiyor.

E-Posta Dönüşü - Geri Bildirim -> bu kısma [email protected]
İletişim Adresi -> bu kısmada aynı mail adresini yazmanız gerekmektedir.

Gmail veya hotmail mailleri işlemeyecektir. Buraya sitenizin mail servisinden oluşturduğunuz maili gireceksiniz. Cpanel kullanıyorsanız E-Posta oluştur bölümünden kendinize bir mail adresi oluşturun ve bu alanlara bu maili giriniz.

İyi forumlar.

Merhaba,

Yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederim.

Her şeyi dediğinizi gibi yaptım ama sonuç alamadım.

Mail ayarları doğru yapılandırıldı.Çünkü şifremi unuttum bildirimi yapılınca,özel mesaj gelince mesajlar anında mail'e geliyor.

Nerede hata yapıyorum ve ya ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim.

resim
Merhaba,
 E-Posta & Toplu E-Posta Ayarları  bölümünde ki E-Posta İşleyicisi ne olarak seçili ?
(04-08-2016, Saat:22:15)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
 E-Posta & Toplu E-Posta Ayarları  bölümünde ki E-Posta İşleyicisi ne olarak seçili ?

Şöyle ayarladım

resim
Sayfalar: 1 2