MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: SQL Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : 
Alıntı:http://www.steamturkiye.org

Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.4
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Sürüm güncelledim ve admin paneline giriş yapmak istediğim zaman resimdeki gibi hata alıyorum nasıl gideririm?
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim

NOT: Bu Kodları Ekledim Olmadı.
Kod:
ALTER TABLE `mybb_adminoptions`  ADD `2fasecrett` VARCHAR(16) CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci NOT NULL ;
ALTER TABLE mybb_adminoptions ADD recovery_codes varchar(177) NOT NULL default '';
O belirttiğiniz hatayı 1.8.4 versiyonda vermez. MyBB  versiyonunuz 1.8.5 olabilir tekrar kontrol edin. Eğer versiyonunuz 1.8.5 ise
sorgudaki `2fasecret` kısmını `authsecret` olarak değiştirin ve sorguyu tekrar göndermeyi deneyin.

İlk defa 1.8.4 de mybb_adminoptions/2fasecret kolon uygulaması yapıldı authsecret değil.
Bu kolon 1.8.5 de mybb_adminoptions/authsecret adıyla değiştirildi. Onun için versiyonunuzu kontrol edip sorgudaki değişikliği yapıp tekrar deneyin.
(27-07-2016, Saat:12:00)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]O belirttiğiniz hatayı 1.8.4 versiyonda vermez. MyBB  versiyonunuz 1.8.5 olabilir tekrar kontrol edin. Eğer versiyonunuz 1.8.5 ise
sorgudaki `2fasecret` kısmını `authsecret` olarak değiştirin ve sorguyu tekrar göndermeyi deneyin.

İlk defa 1.8.4 de mybb_adminoptions/2fasecret kolon uygulaması yapıldı authsecret değil.
Bu kolon 1.8.5 de mybb_adminoptions/authsecret adıyla değiştirildi. Onun için versiyonunuzu kontrol edip sorgudaki değişikliği yapıp tekrar deneyin.

İlginiz için çok teşekkürler sorunum çözüldü