MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yamuk prostas
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : slayersamp.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.7
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Protats - Top posters

Hata-Sorun Sorun açıklaması : prostats eklentisini kurdum ama yamuk
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : http://i.hizliresim.com/r9oXXz.jpg
Prostats eklentisini daha önce hiç kullanmadım genelde stats eklentisini kendim yapıyordum. Fakat prostats eklentisinin css kodları varsa onunla alakalı olabilir. Çünkü tablo başlıklarının satır yükseklikleri veya genişlikleri büyük olduğu için taşma yapıyor gibi gözüküyor. Tabi başka sorunlarda olabilir, temayı yaparken prostats eklentiside kullanılır diye hiç düşünmedim malesef :/ şuanda bilgisayar başında olmadığım için yardım edemiyorum. Fakat yardım eden olmazsa durumu kontrol ederim.
Birşey farkettim, yapabilir misiniz bilmiyorum ; son mesajlara ait trow1'in css kodlarında vertical-align:middle yazıyor. Bunu vertical-align:top !important yaparsanız düzelecektir.
sitenizin copyright kodlarını düzeltiniz. Forum yazılımı size ait değil.
(18-07-2016, Saat:11:54)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sitenizin copyright kodlarını düzeltiniz. Forum yazılımı size ait değil.

Dikkatli Bakmadan neden yorum atıyorsunuz Mybb Ve Mctr Olarak duruyor zaten
(18-07-2016, Saat:15:18)Reis00 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(18-07-2016, Saat:11:54)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sitenizin copyright kodlarını düzeltiniz. Forum yazılımı size ait değil.

Dikkatli Bakmadan neden yorum atıyorsunuz Mybb Ve Mctr Olarak duruyor zaten

Forum yazılımı linkini düzeltin yoksa destek  alamassınız.
Dream uzun zaman yoksun
Dikkatli bakmadan niye yorum atıyorsun. Mybb ve mctr yazıyor ama yazının bağlantılarını niye değiştiriyorsunuz?