MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Darbe Girişimi Yapıldı Türkiye Sokaklarda
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Askeri darbe girişimi yapılmıştır.Tüm Türkiye sokaklarda Allah bu günde Beraberlik nasip etsin.
Allah sonumuzu hayir etsin.
(16-07-2016, Saat:01:55)xeons Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Askerliğe darbe girişimi yapılmıştır.Tüm Türkiye sokaklarda Allah bu günde Beraberlik nasip etsin.

Amin amin de Askerliğe darbe girişimi yapılmıştır ne demek, kaç yaşındasın sen?

Şahsi fikrim darbe falan yoktur. Darbe gece yarısı saat 1 de başlar üstelik tüm sorun çıkaracak olan siyasiler tutuklanır. Cumhurbaşkanı, Başbakan ve siyasi parti genel başkanları tutuklanırdı. bu işte bir bit yeniği var ben bu darbe dediğiniz şeyin ( DARBE DEĞİLDİR ) RTE'nin yeni bir anayasa ve başkanlık için planladığını düşünüyorum.
(16-07-2016, Saat:10:51)Xasmer47 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(16-07-2016, Saat:01:55)xeons Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Askerliğe darbe girişimi yapılmıştır.Tüm Türkiye sokaklarda Allah bu günde Beraberlik nasip etsin.

Amin amin de Askerliğe darbe girişimi yapılmıştır ne demek, kaç yaşındasın sen?

Şahsi fikrim darbe falan yoktur. Darbe gece yarısı saat 1 de başlar üstelik tüm sorun çıkaracak olan siyasiler tutuklanır. Cumhurbaşkanı, Başbakan ve siyasi parti genel başkanları tutuklanırdı. bu işte bir bit yeniği var ben bu darbe dediğiniz şeyin ( DARBE DEĞİLDİR ) RTE'nin yeni bir anayasa ve başkanlık için planladığını düşünüyorum.

Yaş kaç 3 mü ? 2016 yılındayız. 1980 yılında değil. Bu yazdığın resmen kopyala yapıştır olmuş. Madem başbakanlığı istemiyorsun oy atma kardeşim. Siz konuşursunuz. Rte yapar. NET...
Bu arada sütünü içip uyuyabilirsin biz hallettik.
biz vatanımız diye ölüyoruz bu darbe girişimini başlatanları allah öbür dünyayıda zehir etsin gebersin oç
Arkadaşlar burası siyaset yeri ve tartışma yapılacak bir ortam değil. Konuda küfür edecek kadar ileri gidilmiş ayıptır. Siyasi düşüncelerinizi buraya taşımayın. Konu tartışmaya ve hakaretleşmeye varmadan kapatıyorum.
Bencede Kapatılmalı Kilit + Çöp