MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Teşekkür eklentisi sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar teşekkür eklentisini kurdum ancak temamda aşşağıdaki fotoğrafta gibi Teşekkür Edenler; kısmı çıkmıyor sitede başka bir temayı aktif ettiğimde ise onlarda var kullandığım temama nasıl ekliyebilirim ?

resim
postbite uygun yerlere ekleyince sorun kalktı.
PHP Kod:
{$post['thxdsp_inline']}
{
$post['thxdsp_outline']} 
(14-07-2016, Saat:11:32)Skalaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]postbite uygun yerlere ekleyince sorun kalktı.
PHP Kod:
{$post['thxdsp_inline']}
{
$post['thxdsp_outline']} 

Selam @Skalaj hangi version yuklu sende mybb ben bu tesekkür olayini yukledim ve bende görünmüyor tema da hersey denedim genede olmadi bende vazgecdim devam yapmaya postbit de ayni sekil bende yapmisdim gene de nafile ama suan gizli icerikli kulaniyorum cevap yazmadan icerilik göremiyorsun
1.8.6 yüklü dostum dikey postbit kullanıyorsan postbit_classic'e eklersen sorun çözülür.
(15-07-2016, Saat:01:55)Skalaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1.8.6 yüklü dostum dikey postbit kullanıyorsan postbit_classic'e eklersen sorun çözülür.
Mybb:1.8.7
postbit veya postbit_classic de her iki kodu veriyorum begen button cikmiyor neden acaba baska bir cözüm yok mu

Kod:
{$post['thxdsp_inline']}
{$post['thxdsp_outline']}
sorunu haletim