MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sitemde hata alıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
MyBB SQl Hatası

MyBB, bir SQL hatası olduğunu tespit etti ve aşağıdaki nedenlerden dolayı devam edemiyor.
SQL Hatası:1021 - Disk full (/dev/shm/#sql_61e8_1.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")Sorgu:SHOW COLUMNS FROM mybb_users LIKE 'unreadpms'
Lütfen bu hatanın çözümü için: MyBB Türkiye Resmi Destek external_link.pngforumunu ziyaret ediniz.

Aldığım hata bu yardımcı olursanız sevinirim.
Banlayın şunu
(06-07-2016, Saat:01:58)Soru Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]MyBB SQl Hatası

MyBB, bir SQL hatası olduğunu tespit etti ve aşağıdaki nedenlerden dolayı devam edemiyor.
SQL Hatası:1021 - Disk full (/dev/shm/#sql_61e8_1.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")Sorgu:SHOW COLUMNS FROM mybb_users LIKE 'unreadpms'
Lütfen bu hatanın çözümü için: MyBB Türkiye Resmi Destek external_link.pngforumunu ziyaret ediniz.

Aldığım hata bu yardımcı olursanız sevinirim.

hafisa dolu diyor biraz yer yapman gerek
Host sınırsız  al
aynen kotası dolmus
Selam ustalarim kucuk bir hata bende aliyorum yardim rica ediyorum
Selam ustalarim kucuk bir hata bende aliyorum yardim rica ediyorum

SQL Hatası:1060 - Duplicate column name 'thxpost'Sorgu:ALTER TABLE mybb_users ADD `thx` INT NOT NULL, ADD `thxcount` INT NOT NULL, ADD `thxpost` INT NOT NULL, ADD `thx_ammount` INT NOT NULL, ADD `thx_antiflood` BIGINT(30) NOT NULL DEFAULT '0'