MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: EG Rank Seti V2 + PSD
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
EG Rank Seti V2 + PSD
Yazı fontunu ve rengini kendinizde ayarlayabilirsiniz.
Kullanabilirsiniz Gülümseme

Canlı demo:

Kod:
http://egrafiker.10tl.net/showthread.php?tid=8&pid=10#pid10

resim
Ellerine saglık güzeller.
(04-07-2016, Saat:17:25)admin57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ellerine saglık güzeller.

Rica ederim Gülümseme
Yazı fontu bu ranklara göre kötü bir görüntü göstermiş ve yandaki ikonları da biraz küçük yapsaydın daha iyi olabilirdi.
Emre Karaman Sizin yaptıklarınızı da görüyoruz beni dolandırdıgını hatırladınız mı yusuf ben
(04-07-2016, Saat:18:09)Light Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Emre Karaman Sizin yaptıklarınızı da görüyoruz beni dolandırdıgını hatırladınız mı yusuf ben

1. Emre Karaman değil Emre KRMN
2. Dolandırma olayını anlamadım o yüzden sizlerle özel mesajla iletişime geçtim. Özel mesajla konuşalım, konuyu baltalamaya gerek yok
Anladınız siz niye saklıyalım gercekleri ? acık kapatın dedim size o kadar para verdim 20 TL kaldı onuda yetiştiremedim her gün msj atıyor ver paramı mybbdepo da sikayet ederim destek alamazsın diye yalanını ortaya cıkardım ama paramı vermedi haram etmiştim şimdi hatırladın mı ?
(04-07-2016, Saat:19:15)Light Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Anladınız siz niye saklıyalım gercekleri ? acık kapatın dedim size o kadar para verdim 30 TL kaldı onuda yetiştiremedim her gün msj atıyor ver paramı mybbdepo da sikayet ederim destek alamazsın diye yalanını ortaya cıkardım ama paramı vermedi haram etmiştim şimdi hatırladın mı ?

Benimle iletişime geçmeyen kişiyle ben mi iletişime geçmeye çalışayım ?
Sayfalar: 1 2