MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Postbit_find (Ara Butonu) misafirlere gizlemek.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Site : http://oyunkarakter.com

Postbitteki ara butonunu yani (postbit_find)'i misafirlere gizlemem gerekiyor member kodu falan denedim ancak bi çözüm bulamadım nasıl gizleyebilirim?
Çözüm:

Admin Paneli - Üyeler & Gruplar - Ziyaretçi Grubu - Forumlar ve Mesajlar - Forumda arama yapabilir mi? yanında bulunan tik işaretini kaldırıp kaydedin, sorun çözülecektir.
(30-06-2016, Saat:13:05)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çözüm:

Admin Paneli - Üyeler & Gruplar - Ziyaretçi Grubu - Forumlar ve Mesajlar - Forumda arama yapabilir mi? yanında bulunan tik işaretini kaldırıp kaydedin, sorun çözülecektir.

Cevabınız için tesekkürler ancak zaten bu tiki kaldırdım ama postbitteki buton hala duruyor bunu misafirlere gizlemem lazım
<a href="search.php?action=finduser&amp;uid={$post['uid']}" title="{$lang->postbit_find}" class="postbit_find"><span>{$lang->postbit_button_find}</span></a>

Postbit_find kodları bunlar member kodu falan atmayı denedim ancak bi fark göstermedi.
Merhaba,
postbit şablonundaki kodları kontrol edin, diğer gizlenen butonların kodlarına postbit şablonunda bakabilirsiniz. Muhtemelen ara butonu ayrı satıra eklenmiş yoksa normalde gizlenmesi gerekirdi.
Eğer Dikey postbit kullanıyorsanız => postbit_classic şablonuna bakınız. Şuan yatay olarak görünüyor ziyaretçilere ama giriş yapınca bazı sitelerde dikey şekil oluyor.

Ara butonu kodu şudur:

PHP Kod:
{$post['button_find']} 

Olmadı postbit şablon kodlarınızı buraya ekleyin inceleyelim.
(30-06-2016, Saat:15:38)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
postbit şablonundaki kodları kontrol edin, diğer gizlenen butonların kodlarına postbit şablonunda bakabilirsiniz. Muhtemelen ara butonu ayrı satıra eklenmiş yoksa normalde gizlenmesi gerekirdi.
Eğer Dikey postbit kullanıyorsanız => postbit_classic şablonuna bakınız. Şuan yatay olarak görünüyor ziyaretçilere ama giriş yapınca bazı sitelerde dikey şekil oluyor.

Ara butonu kodu şudur:

PHP Kod:
{$post['button_find']} 

Olmadı postbit şablon kodlarınızı buraya ekleyin inceleyelim.

Cevabın için tesekkür ederim, Diğer gizlenen butonların kodlarına bakmayı düsündüm ancak butonlarda herhangi bi gizlenme gibi bir kod yok postbitte hepsi yazıyor yani bi butonun kime gözükeceğinin ayarı veya kodu yok