MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Merhaba Arkadaşlar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Youtube videolarını Mybb 1.4 forumuma eklemek istiyorum. İnternette ne kadar araştırsam ya linkler kırık, ya indirdiklerim bazuk çıkıyor. zaten herkesin dediği tek kelime 1.6 ile güncelleyin. ancak ben güncellemeden bunu yapmak istiyorum.

Yardımınız için şimdiden teşekkürler. konuyu yanlış yere açtıysam af ola.
Merhaba

Öncelikle 1.4 sürümünüzde birçok hata ve açık mevcuttur.Bunlar 1.6 sürümüyle giderilmiştir.Eğer sırayla günellerseniz herhangi bir sorun çıkarmaz.Ancak siz güncellemeden yapmak istiyorsanız ki karar size ait buyrun

Mykod Başlığı :
Kod:
Youtube Mykod

Mykod Açıklaması:
Kod:
By Emre Karakaya

Düzenli İfade :
Kod:
\[youtube\](.*?)\[/youtube\]

Yerine Gösterilicek İfade :
Kod:
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/$1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Kullanımda şöyle olacak

Mesala video linki bu olsun

Kod:
www.youtube.com/watch?v=Twf9zjRDwzQ
biz bu kodu alacağız Twf9zjRDwzQ.Aldıktan sonra şöyle kullanacağız

Kod:
[youtube]Twf9zjRDwzQ[/youtube]
Saygı değer yöneticim bende güncelleme yapmak istiyorum fakat bu konularda çok acemiyim en ufak bir bilgim yok lütfen bana yardımcı olun şuan profili bir eklenti ile dikleştirdim fakat bu seferde profil resimleri küçücük kaldı ne yapıyorsam mutlaka bir terslik çıkıyor bende 1.6 ya geçiş yapmak istiyorum bunu nasıl yaparım yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Sitemizde sürümler ve ayrıntılı anlatımları vardır yazarsanız bulabilirsiniz Gülümseme
Evet sitenizde yeni olduğum için ne nerede bulamıyorum bulabilseydim zaten arar bulurdum yani yardımcı olacağınız yerde bir link atacağınız yerde eleştiri yapıyorsunuz çok teşekkür ederim TheGodFather
Araştırsaydınız bulurdunuz demekki aramamıssınız .