MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Öneri-İstek.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hocam merhabalar.Belki bu söyleyeceğim şeyi çok duymuşsunuzdur.Kusura bakmayın göz gezdiremedim bu konuyu.

Şimdi site tanıtımları kısmımız var.Çok güzel şekilde tanıtımlar yapılıyor.Fakat Moderator vb. tarzı insan çağırmanın yasak olduğu kuralı mevcut.Bunun için farklı bir forum açılamaz mı? Veya site tanıtımları forumunun alt kategori olarak açılamaz mı? İnsanlara daha yardımcı olmak adına.

Kuralı sorguladığımdan değil.Bu kuralın konulma amacı nedir acaba ?

Teşekkürler.İyi Forumlar.
Merhaba,

Site tanıtım bölümünde yetkili aradığınızı belirtebilirsiniz. Sitenize yönetici olmak isteyen tanıtım konunuzdan gelecektir. O kuralın konulmasının sebebi ise bu işi suistimal ederek, abartarak ve aşırıya kaçarak birden fazla konu açan kişilerden dolayı konulmuştur. 1 tane konuyla yetinmeyip 4-5 tane yönetici arıyorum,arkadaş arıyorum vb konular açıldığından ve gereksiz yere veritabanımızda yer kaplamasından ötürü yasaklanmıştır.

İyi forumlar.
(29-06-2016, Saat:22:06)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Site tanıtım bölümünde yetkili aradığınızı belirtebilirsiniz. Sitenize yönetici olmak isteyen tanıtım konunuzdan gelecektir. O kuralın konulmasının sebebi ise bu işi suistimal ederek, abartarak ve aşırıya kaçarak birden fazla konu açan kişilerden dolayı konulmuştur. 1 tane konuyla yetinmeyip 4-5 tane yönetici arıyorum,arkadaş arıyorum vb konular açıldığından ve gereksiz yere veritabanımızda yer kaplamasından ötürü yasaklanmıştır.

İyi forumlar.

Bilgilendirme için teşekkürler. İyi forumlar Gülümseme