MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google AdWords Kupon Yönetimi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba bana Google AdWords'den 100$'lık kupon geldi ancak aktif edemiyorum girdiğiniz bölge yanlış diyor. Mail yoluyla geldi bu kod, hangi bölge ait olduğunu nasıl anlayabilirim?
Bilmiyorum. Bana da google adwors kuponu lazım. Bu konuları webmaster forumlarında açarsan direk cevap bulursun.
(28-07-2012, Saat:00:34)Nefes__ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bilmiyorum. Bana da google adwors kuponu lazım. Bu konuları webmaster forumlarında açarsan direk cevap bulursun.

R10'a davet istedik 4-5 gün oldu ses soluk yok adamlarda başka forumlara da bakayım.
(28-07-2012, Saat:00:35)Lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(28-07-2012, Saat:00:34)Nefes__ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bilmiyorum. Bana da google adwors kuponu lazım. Bu konuları webmaster forumlarında açarsan direk cevap bulursun.

R10'a davet istedik 4-5 gün oldu ses soluk yok adamlarda başka forumlara da bakayım.

R10 a bende başvurdum. 1 ay oldu. Ses ok.
Kod:
webmastersitesi.com
buraya bir bak istersen.
(28-07-2012, Saat:01:03)Nefes__ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(28-07-2012, Saat:00:35)Lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

R10 a bende başvurdum. 1 ay oldu. Ses ok.
Kod:
webmastersitesi.com
buraya bir bak istersen.

Sağol üye oluyorum. Bu R10 davet atmayacak sanırsam üzgün