MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: My Alerts de bildimlerin gelmeme sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : http://www.gameofthronesteorileri.com 
Versiyon MyBB Sürümü :1,8,7
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
MyAlerts (2.0.3)

[*]
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Arkadaşlar her işlemi yaptım ama bildirimler Alert yani Bildirim bölümüne gelmiyor acil çözüm lazım
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :resim
Merhaba,

Bildiri eklentisinde "Bildirim Tipleri" ile ilgili ayarlar sanırım yapılmamış. Veya eklentinin kurulumunda hata var.

AdminKp/Forum Ayarları sekmesinde en altta "Bildirim Tipleri" eklenmiş olması lazım. Buradan gösterilecek veya kullanıcının değiştirebileceği onay kutuları olması lazım.

resim
(29-05-2016, Saat:06:08)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Bildiri eklentisinde "Bildirim Tipleri" ile ilgili ayarlar sanırım yapılmamış. Veya eklentinin kurulumunda hata var.

AdminKp/Forum Ayarları sekmesinde en altta "Bildirim Tipleri" eklenmiş olması lazım. Buradan gösterilecek veya kullanıcının değiştirebileceği onay kutuları olması lazım.

resim
Üstad bakıyorum orada '' Bildirim Ayarları '' var ama senin attığın resimdeki gibi menüsü yok resmini atıyorum üzgün Kurduğum eklentide sorun var muhtemelen resimdekiler gibi olmadığına göre  üzgün sizde varsa dosyası ve kurulum için ne yapılması gerekiyor anlatabilir misiniz, Forum mu delik değiş ettim ama bir sonuç yok  :$
resim
Senin eklediğin bildirim ayarları. Benim eklediğim ise bildirim tipleri.
Sol menüde en altta bildirim tipleri ayarı var.
(29-05-2016, Saat:17:17)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Senin eklediğin bildirim ayarları. Benim eklediğim ise bildirim tipleri.
Sol menüde en altta bildirim tipleri ayarı var.
Anlıyorum admin kp de arama yaptım böyle bir şey yok diyor demek ki bir yerde yanlış bir şey yapıyorum. Çözüm için eklentinin nasıl kurulacağı varsa eklenti dosyasını paylaşır mısın  :$
Merhaba,

Bildirim eklentisini nereden indirdiniz? MyBB Depoda yer alan eklentiyi indirdiyseniz biraz sıkıntılı, orjinal sitesinden indirirseniz sorunsuz bir şekilde kurulacaktır.

http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=518

Burada ki eklenti sorunsuz çalışmaktadır. Eğer yine çalışmıyorsa bu temanızla alakalı bir durumdur genelde javascript kodlarınızın çakışmasıyla kaynaklıdır.

Test edip,dönüş yaparsanız ona göre alternatif çözümler sunabiliriz.