MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bazı ayarları yapınca site çöküyor.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar sitede mesela admin cp'de index'de birşey eklediğim zaman direk çöküyor. Mesela index değilde header veyada diğer yerlerde düzenle yapıp kayıt edim ediyor düzgünce bazen diğer yerlerde aynı şeyi yapıyor bazen konu açarken çöküyor neyden kaynaklanıyor bir türlü çözemedim çok saçma birşey
Bu çökme olayından sonra forum ana sayfayı açabiliyor musun?
Htaccess dosyasına aşağıdaki kodu ekleyip sonuç hakkında bilgi veriniz.
<IfModule mod_security.c>
SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off
</IfModule>
(24-05-2016, Saat:00:40)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu çökme olayından sonra forum ana sayfayı açabiliyor musun?

Hocam belli başlı alanlarda yapıyor saçmaca birşey şimdi verdiğiniz yöntemi deniyorum
Hocam dediğinizi yaptım fakat olmadı birde htacces içindeki herşey kayboldu Gülümseme
Verdiğim kodları önce not defterine yapıştır. Oradan kopyalayıp htaccesse yapıştır.
(24-05-2016, Saat:01:22)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Verdiğim kodları önce not defterine yapıştır. Oradan kopyalayıp htaccesse yapıştır.

Denedim hocam aynısı vardı içinde yinede aynısını ekledim kaydettim fakat bu defada htacces içindeki herşey kayboldu bom boş :d
Sorununuz Hosttan Kaynaklıdır
Sayfalar: 1 2