MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: XSTYLED Teması Türkçe + Editli !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim Tema ismi: Xstyled
resim Tema Yapımcısı: eNvy
resim Türkçe Çeviri: ScottCoder
resim Tema Güvenlimi ?: Güvenli resim
resim  Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz resim
resim Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.8.x 
resim Tema Kurulumu: Ftp / images 

resim Ekran Görüntüsü:

resim

resim
http://mybbdepo.com/xstyled-temasi-konusu.html

kardeşim bu temayı kurdum fakat konu gösteriminde sıkıntı var sağ taraf görünmüyor ... varmıdır bir çözümü
Tema İçin Sağol Çok Beğendim...
(26-05-2016, Saat:16:50)AlperYildirim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tema İçin Sağol Çok Beğendim...

Yorumun için çok teşekkürler. Gülümseme
(26-05-2016, Saat:13:50)icedie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kardeşim bu temayı kurdum fakat konu gösteriminde sıkıntı var sağ taraf görünmüyor ... varmıdır bir çözümü
Malesehef bulamadım. Başka istediğin tema varsa editleyebilirim.
(27-05-2016, Saat:23:19)ScottCoder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-05-2016, Saat:13:50)icedie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kardeşim bu temayı kurdum fakat konu gösteriminde sıkıntı var sağ taraf görünmüyor ... varmıdır bir çözümü
üstad benim editlemeye çalışıpda editleyemediğim bir tema var :üzgün bakabilir misin Square teması
(28-05-2016, Saat:09:51)ibryvz28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-05-2016, Saat:23:19)ScottCoder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
üstad benim editlemeye çalışıpda editleyemediğim bir tema var :üzgün bakabilir misin Square teması

ÖM ile ulaş kardeşim.
üst kısım idare eder, alt kısım eh işte, orta kısım ise kusura bakmayın ama  çok amatör olmuş nerdeyse gözlük takmak zorunda kalacam Gülümseme  Yinede emeğinize sağlık  Süper
Sayfalar: 1 2