MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: BU NEDİR ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Evet arkadaşlar sitemde reklam altında bazen internette yavaşlama olunca geç açılma ve o alt kısımda sanki bişe varmış gibi oluyor ondan dolayı zatenn dikkat ettim siteyi açarken bile o kısım sonradan tam oturuyor yani o alt kısmında birşey var sanırsam o nedir yardımcı olacak arkadaş varmı resim ile çizdim ilk iki resimde internet yavaş ve o reklam banner altında kare 2 tane şey var ama internet hızlıyken hafif kasma ile orası kapanıyor üçüncü resimde kapanmış hali ile yani o altta bişe var o biraz kastırıyor orayı 

1. RESİM

resim

2.RESİM

resim

3.RESİM BAKIN BURDA İNTERNET HIZLI OLDUĞUNDAN HEMEN O ALTTAKİ KISIM YÜKLENDİ DÜZELMİŞ ŞEKİLDE GELDİ AMA DİĞER RESİMLERDE GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE ORDA Bİ SIKINTI VAR.

resim
Sadece İndex demi Yapıyor Bu Hatayı Yoksa Diğer Kısımlardada Yapıyor Mu ?
İnternetinizin yavaş olmasından kaynaklı.
(16-05-2016, Saat:18:28)xThetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İnternetinizin yavaş olmasından kaynaklı.

diğer yerlerde yok sadece indexte böyle hafif kasma ile geliyor o altta bişe var ama anlamadım
İndex kodlarını at bakalım
<html>
<head>
<title>{$mybb->settings['bbname']}</title>
{$headerinclude}
<script type="text/javascript">
<!--
lang.no_new_posts = "{$lang->no_new_posts}";
lang.click_mark_read = "{$lang->click_mark_read}";
// -->
</script>
</head>
<body>
{$header}{$gewusst}
{$ps_header_index}
{$inferno_shoutbox}{$forums}{$tags}
{$boardstats}

<dl class="forum_legend smalltext">
<dt><span class="forum_status forum_on" title="{$lang->new_posts}"></span></dt>
<dd>{$lang->new_posts}</dd>

<dt><span class="forum_status forum_off" title="{$lang->no_new_posts}"></span></dt>
<dd>{$lang->no_new_posts}</dd>

<dt><span class="forum_status forum_offlock" title="{$lang->forum_locked}"></span></dt>
<dd>{$lang->forum_locked}</dd>

<dt><span class="forum_status forum_offlink" title="{$lang->forum_redirect}"></span></dt>
<dd>{$lang->forum_redirect}</dd>
</dl>
<br class="clear" />
{$footer}
</body>
</html>
Hocam birde eklentilerini atar mısın?
eklentiler derken tam olarak neyin ?
Sayfalar: 1 2