MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Manus teması hakkında öneri ve fikirleriniz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar, yapımını sürdürdüğüm MyBB Manus teması hakkında sizlerden öneri ve fikir almak istedim.

Temanın %40 tamamlanmış görüntüsü aşağıdaki gibidir;

Bkz: http://i.hizliresim.com/OA6B73.png

Manus teması hakkında bazı bilgiler;

1) Google Material design kuralları kullanılarak (%80 oranında) yapılmaktadır.

2) İkonlar için Font Awesome (framework) kullanılmaktadır.

Saygılarımla, iyi forumlar.
Güzel Fakat Fazla Renkli Duruyor. Açık Ağızlı Gülümseme
fazla renkli ve footeri beğenmedim.
(17-04-2016, Saat:17:22)Slaytabi72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel Fakat Fazla Renkli Duruyor. Açık Ağızlı Gülümseme

Renk konusuna dikkat edeceğim, teşekkürler.
(17-04-2016, Saat:17:25)MyHackfrm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]fazla renkli ve footeri beğenmedim.

Material design renkleri kullandığım için renk sorunu var, renkleri tekrardan düzenleyeceğim ve footer kısmı daha yapılmadı, bu yüzden beğenmemiş olabilir misiniz Gülümseme
üst kısım idare eder de altta ki istatistik kısmı çok büyük ve uyumsuz olmuş. Başarılar dilerim.
Madde 34. Forumda sitem nasıl,  nasıl hit kazanırım, neler yaparsam sitem iyi olur, kısaca siteler hakkında görüş öneri ve şikayet içerikli konular, yarışma konuları, grafikçi arkadaşlar için tema nasıl, ne eklemeliyim, bilmemne tsarım v123256325 çizimi gibi konular açmak yasaktır. Ayrıca ard arda mesaj (flood) hiçbir gerekçeyle atılmayacak. Reklam alımı yapan konularda isterler ise ayda 1 konusunu güncellemekle beraber istatistik bilgilerini gönderebilir, bu durum istisna olacaktır.

Konu kilit + çöp.