MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Satılık Kaliteli Film Domaini Açık Arttırmada
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
--------------
20 tl ye ver bana Açık Ağızlı Gülümseme Karizmatik Gülümseme
Satışını gerceklestirdiginiz sadece alan adı mi yoksa site ile birlikte mi merakımdan soruyorum?
(10-04-2016, Saat:13:31)burakcanalgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Satışını gerceklestirdiginiz sadece alan adı mi yoksa site ile birlikte mi merakımdan soruyorum?

sadece alan adını satıyorum tabi tümden satın almak isteyenler için fiyat değişebilir. Zaten konu başlığında da domain demişim Gülümseme
Merhaba,

Satış konularında kimse fiyat konusunda ya da satış tarzı konusunda satıcıya karışamaz. Gereksiz ve boş muhabbetlerinizi başka konularda yapabilirsiniz ancak satış konularında satılan şeyle ilgileniyorsanız ve aklınızda soru var ise uslubunca konuya yazar satan arkadaştan bilgi alabilirsiniz onun dışında satış ile ya satışı yapılan ürün ile ilgili baltalayıcı eleştiri yapamazsınız.

Gereksiz ve baltalayıcı yorumlar konudan silinmiştir.

Hayırlı satışlar dilerim.
Tamam 25 Başlatıyorum
(10-04-2016, Saat:18:47)Moxley Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tamam 25 Başlatıyorum

var mı arttıran ?
satış güncel olmakla beraber yeni teklif verilmez ise  ihale yarın @Moxley nickli arkadaşa kalacaktır.
Sayfalar: 1 2