MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forumda Ziyaretçiler konuları göremiyor ama ben bunu iptal etmek istiyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Forumda Ziyaretçiler konuları göremiyor ama ben bunu iptal etmek istiyorum konuyu görsün ama konunun içeriğini görmesin istiyorum elenti yükledim ama ilk bu ziyaretçilere izin vermek için ne yapmalıyım
Eklentiyi Kaldırabilirsin Link Gizleme Eklentisi Kullan
Eklentinin adı neyki o kaldıracağım eklentinin
Eklenti Yükledim yazmışsın yükledinmi herhangi bir eklenti
(03-04-2016, Saat:20:37)ramazan1478 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eklenti Yükledim yazmışsın yükledinmi herhangi bir eklenti

Yükledim kardeşim ama oyle bi eklenti yok bulamadım plungden ama üye olmadann gözükmüyor konular yinede kodda felan olabilirmi bu hangi kodu değiştirmem felan gerek
FTP Erişimi Sağlayabiliyorsan : ftp'ye bağlanıp : inc/plugin/ içini sil birde öyle dene
(03-04-2016, Saat:20:40)ramazan1478 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]FTP Erişimi Sağlayabiliyorsan :  ftp'ye bağlanıp : inc/plugin/ içini sil birde öyle dene

İşte adı ney kardeşim onun yanlış bişeyi felan silerim sonra eklentinin tam adı ne
Eklentiler Bölümünün Ekran Görüntüsünü Atar Mısınız ?