MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Beastly Flat Premim Tema çizimi tamamlandı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

Burada çok ufak ve bozuk gözüküyor bu sebeple. Orjinal boyutta görüntülemek için tıklayınız.
ilginç bir tasarım olmuş ancak pek kullanışlı değil gibi ama gene de elinize sağlık.
(25-03-2016, Saat:23:51)coderix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ilginç bir tasarım olmuş ancak pek kullanışlı değil gibi ama gene de elinize sağlık.

kullanışlı olmadığını düşündüren nedir? az css yüklemesi ile sayfa açılış hızı en yüksek puanları alan bir tema, Trafik kullanımı resim kullanımı neredeyse 0 olduğu için az trafik yiyen bir temanın kullanışsız olduğunuda ilk defa duyuyorum üstelik bootsrap responsive bir temanın garip bir yorum oldu ama teşekkürler yorum için.
kodlaması zahmetli temalardan biri
(25-03-2016, Saat:23:53)BeastlyMan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(25-03-2016, Saat:23:51)coderix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ilginç bir tasarım olmuş ancak pek kullanışlı değil gibi ama gene de elinize sağlık.

kullanışlı olmadığını düşündüren nedir? az css yüklemesi ile sayfa açılış hızı en yüksek puanları alan bir tema, Trafik kullanımı resim kullanımı neredeyse 0 olduğu için az trafik yiyen bir temanın kullanışsız olduğunuda ilk defa duyuyorum üstelik bootsrap responsive bir temanın garip bir yorum oldu ama teşekkürler yorum için.

yani kullanıcı bu temayı kullanan sitede biraz sıkılır çünkü baksana en son konular kısmı bile yok kullanıcı napsın ki böyle bir siteyi.
(26-03-2016, Saat:00:01)coderix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(25-03-2016, Saat:23:53)BeastlyMan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

yani kullanıcı bu temayı kullanan sitede biraz sıkılır çünkü baksana en son konular kısmı bile yok kullanıcı napsın ki böyle bir siteyi.

bu bir tema çizimi kodlaması değil kodlaması olsaydı gerekenler eklenirdi zaten kafamda kodlamasında ekleyeceğim şeyler var tabi bilmediğiniz için yorumunuzda biraz haklısınız Gülümseme

(25-03-2016, Saat:23:57)xeons Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kodlaması zahmetli temalardan biri

katılıyorum bayağı zahmetli olacak kodlaması Açık Ağızlı Gülümseme
Tasarım, gözle baktığımızda kullanışlı gözükmüyor, Özelliklerini bilmiyorum ben ona göre değerlendirdim.
kardeşim eleştirilere açık değilsen uğraşma bu işle.

tema gerçekten tuhaf ve hoş değil. sıkıcı, bunaltıcı bir tema. ve kullanıcıya sitede bir metin okurken "bitsede gitsem, yada yazıyı kopyalayıp not defterindemi okusam?" şeklinde düşündürecek bir tema.
Sayfalar: 1 2