MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dvz Sorunu :(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Web site Site Adresi : Goldhile.net
Versiyon MyBB Sürümü : 18.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. DVZ Shoutbox (Mesaj kutusu) (2.1)
    Gizli İçerik Plugin
    √ Google SEO Plugin
    Ziyaretçiye Konu İçeriğini Gizleme
    NewPoints Plugin
    Sayfa Yöneticisi
    Mesaj Kayıtları Eklentisi
    Prostats Plugin
    Kullanıcı Etiketleme
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Yeni Güzel Bir Tema Buldum Değişmek İstemiyorum Tek Sorun Dvz Kodlarını Giriyom Ama Hatalı Temada Değişmek İstemiyorum Detay allta
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :http://i.hizliresim.com/nMr3ql.png resim
Sorun Yok Şuan
(11-03-2016, Saat:19:08)Dream41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sorun Yok Şuan

Kardeşim Gözündemi Sorun Sohbet Paneli Sorunlu Diğer Temalarda Sorunsuz Ama Ben Tema Değişmek İstemiyom üzgün
Uslübunu Takın Ben Senin Şuanki Temana Göre Söyledim Css Kodlarını Kontrol Edin Eklenti Pasifleştirip Tekrar Aktif Edin
(11-03-2016, Saat:20:02)Dream41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Uslübunu Takın Ben Senin Şuanki Temana Göre Söyledim Css Kodlarını Kontrol Edin Eklenti Pasifleştirip Tekrar Aktif Edin

peki kardeşim kusura kalmayasın  css kodları derken sende sorunsuz çalışan kod varsa verirmisin ?
Güncel
Bahsi geçen temayı aktif etmeden resimlerden sadece yorum yapılır. Eğer kesin bir çözüm istiyorsan temayı aktif et.
(11-03-2016, Saat:20:20)burakcanalgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bahsi geçen temayı aktif etmeden resimlerden sadece yorum yapılır. Eğer kesin bir çözüm istiyorsan temayı aktif et.

yine aynı üzgün
Sayfalar: 1 2 3