MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bişeyi merak ediyorum bakın
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Cloudflare kurdum daha demizden ama şu 5 sn şeyi gelmedi Açık Ağızlı Gülümseme bi ayar yapmadan gelirmi?
Seo analizdeki 5 snmi? Hangi 5sn diyon Açık Ağızlı Gülümseme yeni yonlendrmssn ondan olablr
anladm Açık Ağızlı Gülümseme
CF'den Security Level kısmına gelip I am Under Attack'ı seçersen olur.
Dostum onu neden istediğini anlamadım. Onun amacı site atak halinde iken doğrulama yaptırarak alıyor veya şüphelendiği kişilere soruyor. Cloudflare'ı underattack moduna al. Ya ddos protection sayfası ile alır yada o istediğin olur. Fakat senin istedigin şey sitene girmek isteyen kişilerin doğrulama yaparak sitene girmeleri. Bunu bir kişi daha sormuştu forumda, gerekli bilgileri vermiştim bi kontrol et forumda.
(26-02-2016, Saat:00:42)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]CF'den Security Level kısmına gelip I am Under Attack'ı seçersen olur.

yaptımda ne zaman sormaya başlar?
Arkadaşlar neden bu kadar özenti olmaya çalışıyorsunuz 5 saniye bekleyince siteniz çokmu karizmatik oluyor sanki ben öyle sitelere girdimmi hevesim kaçıyor hemen çıkıyorum siteden..
(26-02-2016, Saat:11:24)coderix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar neden bu kadar özenti olmaya çalışıyorsunuz 5 saniye bekleyince siteniz çokmu karizmatik oluyor sanki ben öyle sitelere girdimmi hevesim kaçıyor hemen çıkıyorum siteden..

Canım benim siteme sen gelmesende olur, Hatta lütfen gelme! Koruma yapmak suçmu? Özentilikmi?
Sayfalar: 1 2