MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Menü yardım...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : http://drophacks.com/

Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : eklentiyle pek bi ilgisi yok
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Menüyü Nasıl Aşadıdaki fotodaki gibi alta alabilirim?
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim
şablonlar header
(25-02-2016, Saat:00:11)DenemeYanilma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]şablonlar header

Biliyorumda nasıl yapıcam orayı öyle?
Öncelikle MyBB kullanmanın belirli kuralları olduğunu belirtmek isterim. Footerdan copyright kısmını kaldirmaniz, hem oluşabilecek bütün yasal sorumlulukları üstünüze almanız, hemde bu siteden destek alamamaniz anlamına geliyor.
(25-02-2016, Saat:01:39)burakcanalgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle MyBB kullanmanın belirli kuralları olduğunu belirtmek isterim. Footerdan copyright kısmını kaldirmaniz, hem oluşabilecek bütün yasal sorumlulukları üstünüze almanız, hemde bu siteden destek alamamaniz anlamına geliyor.

Haklısınız hocam hemen koyuyorum.
Teşekkürler, şimdi sorununuzu tam olarak anlamadım en üstte ki menüyü mü kastediyorsunuz yoksa kullanıcı girişi yapıldıktan sonra çıkan navigasyon menüsünü mü kastediyorsunuz ?
Sitemdeki menüde ana sayfa,yardım,ödeme bildirim,ödeme hesapları yazan yeri verdiğim fotoğrafdaki gibi aşağıya taşımak istiyorum.
Header kodlarını paylaşırsanız yardımcı olabilirim..