MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Konunun Yanındaki (Sayfalar: ) Yazısını Nasıl Kaldırırım?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : tcybersfrm.ml

Versiyon MyBB Sürümü : 1.8
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Konu başına mesaj sayısını 5 olarak ayarladım. böyle olmasını istiyorum, öbür türlü çok uzuyor ve rahatsız oluyorum açıkcası. ancak böyle yapınca konun ismindede sayfalar kısmı çıkıyor pek önemli olmasada bunu nasıl çözeceğimi bilmiyorum?
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim
Öncelikle sitenin çok rahatsız edici olduğunu söylemek istiyorum. Sebebi hiti olmayan sitende felaket reklam var. Kullanılan reklam uzaktan dosya çağırdığı için çok fazla döngü oluyor. Ayrıca alanadı uzantının .ml olmasıda ayrı bir konu. Neyse soruna gelecek olursak ;

Şimdi :

Admin Panel Sağ Ok Temalar&Şablonlar Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok Kullandığınız Temanın Şablonları Sağ Ok Forum Görüntüleme Şablonları Sağ Ok forumdisplay_thread_multipage

Burdan div class veya div style ile eklemen gerekli fazla uğraşmaman için ;

Kod:
<span class="smalltext">({$lang->pages} {$threadpages}{$morelink})</span>
eğer en son şablon içindeki kodlar bu şekilde ise,
Kod:
<div style="display:none;"><span class="smalltext">({$lang->pages} {$threadpages}{$morelink})</span></div>
Şeklinde yapıyorsun yani en başına <div style="display:none;"> ekliyorsun sonunada </div> ekliyorsun. Bu şekilde görünmesini engelliyorsun. Diğer bir yol ise direk silmek ama tavsiye etmiyorum display:none ile yapman daha iyi, yaparken yedek almayı unutma lütfen. Kolay gelsin..