MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google Seo Hatası 404 Hatası !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Google Seo , PluginLibrary Eklentisi
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Forumu Birinden Satın Aldım Google Seo Yükledim Yalnız Bir Hata Var üyelere katagorilere felan tıklayınca google seo 404 hatası veriyor acil yardım

Beyler 404 Hatası Veriyor Domain Olarak Birisinden Satın Aldım Hatta Para Vermedim Refli Linklerine Tıkladım Bedava Verdi İstemiyodu Ama Şimdi Hata Alıyorum Lütfen Yardım Edin Seo Ayarlarını Yaparken Herşeyi Bakarak Düzgün Yapmaya Çalışdım
sen seoyu yüklerken hata yapmışsındır iyi kontrol et
(20-02-2016, Saat:22:02)rejaksit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sen seoyu yüklerken hata yapmışsındır iyi kontrol et

Çok saçma bi yorum ne demek seoyu yüklerken hata yapmışsınız.Yüklerken değil normal ayarlarda bir yanlışlık yapmış olabilirsiniz.
Ne Gibi Bir Hata
ayarda da olabilir iyice bak dedim seoyu yanlış dizine de atmış olabilir
(20-02-2016, Saat:23:35)rejaksit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ayarda da olabilir iyice bak dedim seoyu yanlış dizine de atmış olabilir

O Kadarda Bilgim Var Yani O Hatayı Yapmamda bütün ayarlarını doğru yapmışdım son ayarlarda bir hata oldu galiba
Aynı hata bendede oldu ve sorunu kimse çözemedi hosting ile ilgili olabilir dediler bana linux tabanlıydı halbuki neyse seo eklentisini kaldırdım şimdi başka bir sorunla karşılaşıyorum ifadeler kırık resim şeklinde elle tek tek yeniden atmama rağmen değişiklik yok html den kontrolde ettim sıkıntı gözükmüyor bende hızlı resimden yükleyim dedim bu seferde mesaj kutusunda ifadeye tıklıyorum kutuya düşmüyor
(21-02-2016, Saat:16:36)muratkinq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aynı hata bendede oldu ve sorunu kimse çözemedi hosting ile ilgili olabilir dediler bana linux tabanlıydı halbuki neyse seo eklentisini kaldırdım şimdi başka bir sorunla karşılaşıyorum ifadeler kırık resim şeklinde elle tek tek yeniden atmama rağmen değişiklik yok html den kontrolde ettim sıkıntı gözükmüyor bende hızlı resimden yükleyim dedim bu seferde mesaj kutusunda ifadeye tıklıyorum kutuya düşmüyor

Benimkide  linux tabanlı Ya Seo Hata Var Ah Bir Çözebilsem
Sayfalar: 1 2