MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu site için hangi eklentiler lazim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Selam arkadaslar, bunun gibi bi forum kurmak istiyorum hoşuma gitti teması falan.
Hangi eklentiler lazim ve bu temanin ismi neyse atarsanız guzel olur
http://www.mybb.site
resim

Şuan mobilimde bunun web temasi yokmu bilmiyorum ama mobil temaysa çok g7zelmiş
Teması İnternette Warez Olarak Bulunuyordu Hatırladığıma Göre.
(11-02-2016, Saat:18:25)lllhakan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bozuk degil linkin aşaşgısında indirme yeri var

(12-02-2016, Saat:21:55)Incore Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teması İnternette Warez Olarak Bulunuyordu Hatırladığıma Göre.

Pc'den baktim siteye hos gorunmuyormus, tek bu lazim bana forum istatistikleri yerinin altina eklemek istiyorum suan bende renksiz olara yaziyorda renkli nereden yapabilirim footerdemi bu bolum?
resim

resim
(12-02-2016, Saat:22:06)torres Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(11-02-2016, Saat:18:25)lllhakan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bozuk degil linkin aşaşgısında indirme yeri var

(12-02-2016, Saat:21:55)Incore Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teması İnternette Warez Olarak Bulunuyordu Hatırladığıma Göre.

Pc'den baktim siteye hos gorunmuyormus, tek bu lazim bana forum istatistikleri yerinin altina eklemek istiyorum suan bende renksiz olara yaziyorda renkli nereden yapabilirim footerdemi bu bolum?
resim

resim

Admin KP > Temalar Şablonlar>Şablonlar>İndex Şablonlar>İndex Bordstas