MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Hata Yardim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaslar Sitemde Boyle Bir Hata Aliyorum Lutfen Yardimci Olurmusunuz,

resim
(10-02-2016, Saat:23:08)Rauf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaslar Sitemde Boyle Bir Hata Aliyorum Lutfen Yardimci Olurmusunuz,

resim

pek iyi bilmesemde hata mesajının yolunu takip et ordan global da sorun var sanırsam yada bir eksiklik var
Arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim mybb ile bir forum sitesi açtım yalnız tema ve şablonlarda hiçbir değisiklik yapamıyorum. Yapsam dahi değisiklikleri kaydet dediğim halde yine eskisi gibi görünüyor üzgün
(11-02-2016, Saat:10:37)tipitip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaslar  yardımcı olursanız sevinirim mybb ile  bir forum sitesi açtım yalnız tema ve şablonlarda  hiçbir değisiklik yapamıyorum. Yapsam dahi değisiklikleri kaydet dediğim halde  yine eskisi gibi görünüyor üzgün

Konu şablonuna uymalısın. functions.php dosyasını kontrol et. Bu hatayı forumu açtığından beri mi alıyorsun? Öyleyse kurulumda bir sıkıntı olabilir. Yeniyse en son yaptığın işlemden önceki yedeğini bulup dosyayı onunla değiştirmeni tavsiye ederim. Yine de yedek al ne olur ne olmaz, sorumlu olmak istemem sıkıntı olursa  :$
(11-02-2016, Saat:11:02)iCarly Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(11-02-2016, Saat:10:37)tipitip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaslar  yardımcı olursanız sevinirim mybb ile  bir forum sitesi açtım yalnız tema ve şablonlarda  hiçbir değisiklik yapamıyorum. Yapsam dahi değisiklikleri kaydet dediğim halde  yine eskisi gibi görünüyor üzgün

Konu şablonuna uymalısın. functions.php doyasını kontrol et. Bu hatayı forumu açtığından beri mi alıyorsun? Öyleyse kurulumda bir sıkıntı olabilir. Yeniyse en son yaptığın işlemden önceki yedeğini bulup dosyayı onunla değiştirmeni tavsiye ederim. Yine de yedek al ne olur ne olmaz, sorumlu olmak istemem sıkıntı olursa  :$

kurulumda sıkıntı yok ta benim hicbirsey bilmememle alakalı  çok yeniyim daha  :$  herseyini kendim yapmak istiyorum ama  bilmiyorum iste .  forumda anlatılan konuları inceleyip anlatılanları uyguluyorum ama basaramiyorumüzgün
Ama sorun hakkında yeterli bilgi vermezsen nasıl yardımcı olabiliriz?  Melek - Masum Ne yaptıktan sonra bu hatayı almaya başladın onu söylersen anlamaya çalışırız hatayı. Melek - Masum
(11-02-2016, Saat:11:19)iCarly Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ama sorun hakkında yeterli bilgi vermezsen nasıl yardımcı olabiliriz?  Melek - Masum Ne yaptıktan sonra bu hatayı almaya başladın onu söylersen anlamaya çalışırız hatayı. Melek - Masum

arka plan renklerini degistirmeye  calıstım  yazı rengini degistirdim  kaydettim  anlatılanlara göre   ama  hicbir degisiklik olmadı. birde   lt forumları 2 blok olarak bütün anlatılanların aynısını yaptim kaydettim  ve yine   herhangi bir  degişiklik  göstermedi Kafası Karışmış
(11-02-2016, Saat:11:27)tipitip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(11-02-2016, Saat:11:19)iCarly Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ama sorun hakkında yeterli bilgi vermezsen nasıl yardımcı olabiliriz?  Melek - Masum Ne yaptıktan sonra bu hatayı almaya başladın onu söylersen anlamaya çalışırız hatayı. Melek - Masum

arka plan renklerini degistirmeye  calıstım  yazı rengini degistirdim  kaydettim  anlatılanlara göre   ama  hicbir degisiklik olmadı. birde   lt forumları 2 blok olarak bütün anlatılanların aynısını yaptim kaydettim  ve yine   herhangi bir  degişiklik  göstermedi Kafası Karışmış

alt forumları 2 blok halinde sanırsam yanlış anladın bu sitedeki gibi bir kategorinin altındaki kategoriler öyle oluyor

Kod:
http://forummmo.com/
Sayfalar: 1 2