MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: sistem güncellemesi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site viphilem.com :
Versiyon 1.6.11 :
Eklenti-Plugin seo
Hata-Sorun Arkadaşlar 1.6.11 den 1.8 e güncelleme yapıcam sorunsuz güncelleme yapıcak arkadaşlara paypaldan 20 tl gönderirim lütfen yardım edin :
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
Yapabilirim. İletişime geçin. fb.com/SiberLeonBF
skype: a1b2.net iletişime geçin kusursuz geçiş yapayım size.
Çıldırdın mı sen ben bedavaya yaparım. 20 TL Az para değil.
(07-02-2016, Saat:22:38)Rocky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çıldırdın mı sen ben bedavaya yaparım. 20 TL Az para değil.

arkadaşım herşeye maydanoz olmak zorundamısın sanane bana yaptırmasa bile başkasına ücretli yaptırsa yaptırsın sana ne oluyor anlamış değilim üstelik 20 tl pek te fazla bir ücret değil. Bedava yapmak istiyorsan o zaman artistlik yapmadan gösteriş yapmdan yaparsın olur biter insanın asabını bozma.

Ek Olarak: İş alınmış olup kısa sürede başarıyla teslim edilmiştir.
(07-02-2016, Saat:22:47)coderix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(07-02-2016, Saat:22:38)Rocky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çıldırdın mı sen ben bedavaya yaparım. 20 TL Az para değil.

arkadaşım herşeye maydanoz olmak zorundamısın sanane bana yaptırmasa bile başkasına ücretli yaptırsa yaptırsın sana ne oluyor anlamış değilim üstelik 20 tl pek te fazla bir ücret değil. Bedava yapmak istiyorsan o zaman artistlik yapmadan gösteriş yapmdan yaparsın olur biter insanın asabını bozma.

Sanane kardeşim biryerine mi batıyor benim yorumumu okumazsın olur biter. Bu arada artistliktaslamıyorum...
(08-02-2016, Saat:17:23)Rocky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(07-02-2016, Saat:22:47)coderix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Sanane kardeşim bir yerine mi batıyor benim yorumumu okumazsın olur biter. Bu arada artistliktaslamıyorum...

terbiyeli konuş, adam parasıyla yaptırmak istiyor sana ne oluyor anlamış değilim sen onun velisimisin yoksa avukatımısın her neysen bir daha benimle böyle edepsizce konuşma!!!

Ek olarak: Konuyu açan kişi bu arkadaşa tokat gibi cevap verirse memnun olurum.
Rocky ucretli veya ucretsiz yaptirmamiz bize kalmis birsey biz ucretini vererek sikintisiz bir guncelleme icin veriyoruz Konu kilit Arkadas sistemi guncelledi
Sayfalar: 1 2