MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ana Sayfa Yenileme Sorunu ??
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar Siteye Giriyorum Normal Ziyaretciyken birşey yok ama kullanıcı adı ve parolamla giriş yapınca nezaman sayfayı yenilesem sayfa kendi kendine en aşşagı iniyor direk ??? bu neden ve nasıl düzeltebilirim yardım ederseniz sevinirim

forum : Frmkurdu.net

bakacak ve yardım edecek biri yokmu arkadaşlar lütfen ???
Admin Paneli > Şablonlar (Sol menü) > Kullandığınız Temanın Template'i > Header Şablonlar > header_welcomblock_member

Bu bölüm içerisindeki kodları eski haline getirin. (Kullandığınız temayı tekrar yükleyin. Kodları ondan alın. Aynı hatayı alırsanız başka tema yükleyip ondan kodları alın)

Not : Başka tarayıcıdan girince böyle bir hata veriyor mu ?
bakmadım hocam ama sitenin en altında küçük bi nokta var

link olarak duruyor orda sağ tık > özeliklerde html kısmında Bling.com die bişi var anlayamadım :S

daha doğrusu bi aralar sayac eklemeye calısıyordum heralde bi hata yaptım ve farklı bişi ekledim ama nereye ekledim işde oınu bulamıorum yardım lütfen :S
Site adresinizi alabilir miyim ?

Kesin o sayactan dolayı.
tamm galiba hocam ama bi bakın yine

frmkurdu.net

hatta beklerim yeni forumum geliştrmeye calısıyorum
Ben üye oldum. Bende sorun yok. Sizde sorun olabilir mi acaba ?
tamm halletmişim hocam dediğiniz yöntemle hallettim en basta header dan yaptım saolun

(24-07-2012, Saat:20:05)AlonsoHoffman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben üye oldum. Bende sorun yok. Sizde sorun olabilir mi acaba ?

moderatörsünüz hocam isterseniz sitemizde yeriniz herzaman var