MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kategori Görünümünü Kısımlarını Düzeltmek İstiyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar ben Mybb son sürüm kullanıyorum temada öyle ancak ben mybb temasındaki şu görünümün yerine..

resim

Yukarıdaki benim sitemdeki görünüm bense şu sadece görünümü istiyorum kategori kısımlarında çizgiler olmasın istiyorum örneğin..

resim

Şimdiden teşekkürler. Süper
Administrator paneline girin. Temalar & Şablonlar'a tıklayın. Kullandığınız temanın isminin üzerine tıklayın. En alta inin orada cellspacing diye bişey yazar. O rakamı biraz azaltın. 4 ise 3 yapın ya da 2 yapın. Olmadıysa buradan mesaj atın.
Benim asıl istediğim hocam bendeki kategori görünümünde ki çzigileri kaldırmak veridğim 2. resimdeki gibi sade bir görünüm elde etmek deidğinizi yapıyorum şimdi Gülümseme

Hocam dediğiniz şey sadece aralığı değiştiriyor ben görünüm kasıt ettim ?
Hocam ben yaparım da burdan yapmak zor olur benim için. Sorun olmazsa ÖM'den bilgileri atarsanız yapabilirim.
Hocam galiba sizin sitenizde MyBB 1.6 Pro ekli. Oysa diğer sitede MyBB 1.6 ekli yani Pro degil. Ondan olabilirmi ?
Bilmem belki öylede olabilir ama benim bildiğim kadarıyla kod değiştirilip bu görünümler değişiyor diye biliyorum?
(24-07-2012, Saat:19:07)thePoseidon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam galiba sizin sitenizde MyBB 1.6 Pro ekli. Oysa diğer sitede MyBB 1.6 ekli yani Pro degil. Ondan olabilirmi ?

Zaten öyle de arkadaşımız sadece kategori kısmının değişmesini istiyor yani sırf o kategori kısmının değişmesi için Normal MyBB 1.6 kuracak değil ya. Şablonlarla düzenlemeler yapılarak o istediği hale getirebilirim.
(24-07-2012, Saat:19:10)KenNy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(24-07-2012, Saat:19:07)thePoseidon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam galiba sizin sitenizde MyBB 1.6 Pro ekli. Oysa diğer sitede MyBB 1.6 ekli yani Pro degil. Ondan olabilirmi ?

Zaten öyle de arkadaşımız sadece kategori kısmının değişmesini istiyor yani sırf o kategori kısmının değişmesi için Normal MyBB 1.6 kuracak değil ya. Şablonlarla düzenlemeler yapılarak o istediği hale getirebilirim.

Hocam siz halledebilirsiniz o zaman Gülümseme Biraz anlarım zaten böyle işlerden Gülümseme
Sayfalar: 1 2