MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yeni üyelere otomatik atadığım avatarın forum ana sayfasında çıkmaması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site  Site Adresi : http://www.universiteogrencisi.com
Versiyon MyBB Sürümü :1.8
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :İlk / Son Mesaj Avatar. Teşekkürler Plugin. Hoşgeldiniz ÖM/E-posta.

Hata-Sorun Sorun açıklaması :Yeni üyelere otomatik olarak bir avatar atadım yeni üyenin profiline girdiğimde o avatar gözüküyor lakin anasayfada kutu içersinde belirttiğim alanda gözükmüyor ?
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :    resim  

resim
Admin KP >Temalar Şablonlar > Şablonlar>Temanız >Header >Header_member şablonu içindeki kodları atarmısın.
header_menü_memberlist isminde bir şablon var header_member adında bir şablon göremiyorum
header

Header_menu_calendar

header_menu_memberlist

header_menu_portal

Header_menu_search

header_quicksearch

header_welcomeblock_guest

header_welcomeblock_member

header_welcomeblock_member_admin

header_welcomeblock_member_moderator

şablonları var
header_menu_member bu
Tema Yapımcısı: aliakkya ya ona sorun Gülümseme
Kod:
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/memberlist.php" class="memberlist">{$lang->toplinks_memberlist}</a></li>

Yazıyor.

Temaya kullanıcı adımı yazmamı eleştiren arkadaşa hitaben:
Temayı elimden geldiğince editliyorum temayı yapan arkadaşa haksızlık olmasın diye emek veriyorum yeni yeni öğreniyorum kendim birşey yaptıkca hevesleniyorum ve kendi sitemde adımın yazmasını görmek beni mutlu ediyor bilmiyorum belki yaptığım yanlış ama lütfen hevesimi kırmayın iyi forumlar.
Hocam Header_welcomeblock_member kodlarını atın
Sayfalar: 1 2