MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İlk mesajdan sonra reklam sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar herkese kolay gelsin . Gelişmiş reklam yöneticisi sıkıntı cıkardı yerine gelecek hangi eklentiyi kursamda netice alamadım . Her şeyi denedim . Sormak istediğim soru bu işi artık manuel olarak halletmem gerekecek . Şablonlarda ne yapmam gerekiyor ? Konuda ilk mesajdan sonra reklam gelecek şekilde bir düzenleme yapmak istiyorum . Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler . 

Forum sürüm :
1.6.16
Ne zeman örenceğiniz şablona uyun yoksa kimse size destek vermez
(22-01-2016, Saat:00:28)Quitter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ne zeman örenceğiniz şablona uyun yoksa kimse size destek vermez

cevap veriyim . Adult site verecem çünkü site adresine olmayacak o durum kötü bir durum . Kurulu eklentiler istiyor bir sayfa var o resim çekilebikir bir bahane değil evet ama sitenin adult olması can sıkıcı 
(22-01-2016, Saat:00:33)marsel221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(22-01-2016, Saat:00:28)Quitter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ne zeman örenceğiniz şablona uyun yoksa kimse size destek vermez

cevap veriyim . Adult site verecem çünkü site adresine olmayacak o durum kötü bir durum . Kurulu eklentiler istiyor bir sayfa var o resim çekilebikir bir bahane değil evet ama sitenin adult olması can sıkıcı 

Merhaba

Site kurucumuzun belirlediği kurala göre adult sitelere destek vermemekteyiz.Konu kilit çöp