MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Temamız Hakkında Öneri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
http://trmaster.net
arkadaşlar temamıza ne öneriyorsunuz bildiğiniz bu tarz bir duyuru panosu varmı ?
Temayı Senmi Yaptın Güzel Olmuş Aslında duyuru panosunu kendin kodlaya bilirsin bilgin yüksek
Venzio 2 DARK ?
(17-01-2016, Saat:22:04)Quitter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Temayı Senmi Yaptın Güzel Olmuş Aslında duyuru panosunu kendin kodlaya bilirsin bilgin yüksek

Elinizde güzel birşey varsa diye,yoruldum öneri bişeler alacam artık
(17-01-2016, Saat:22:06)Thetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Venzio 2 DARK ?

Hayır kendi leojely edition temam .İconların hiçbiri bana ait değil. 4-5 tanesi gerisi bana ait 
(17-01-2016, Saat:22:07)LeoJeLyy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Hayır kendi leojely edition temam .İconların hiçbiri bana ait değil. 4-5 tanesi gerisi bana ait 

Temada size ait değil aslına bakarsan, iconları geçtim temanın tasarımı bile size ait değil  neyin kafası bu ?

Ayrıca forum kurallarını okuyun, bu tarz konular yasak!
(17-01-2016, Saat:22:56)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(17-01-2016, Saat:22:07)LeoJeLyy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Temada size ait değil aslına bakarsan, iconları geçtim temanın tasarımı bile size ait değil  neyin kafası bu ?

Ayrıca forum kurallarını okuyun, bu tarz konular yasak!
Evet birkaç yeri alıntı ama %70 lik kısmı bana ait.Menü gibi şeyler başka temadan alınıp renke uyarlanmıştır.
Temanın %95 lik kısmı alıntı kodlarla yapılmş Berat emek hırsızlığı yapma yakışmıyor sana.
Sayfalar: 1 2