MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir Linke Tıklayınca Sayfa Yukarı Kayıyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi :
Kod:
www.bilenesoracaksin.com
Versiyon MyBB Sürümü :1.8.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. google seo
    2.myfbconnect
    3.ajax owerview
    4.myseo
    5.bugün kimler online olmuş(gelişmiş)
    6.hidelink

Hata-Sorun Sorun açıklaması :Merhaba arkadaşlar siteme bir tema kurdum fakat şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. Siteye giriş yaptıktan sonra örneğin herhangi bir foruma tıklayınca sayfa 1 tık aşağıya kayıyor ve sizin linke tekrar tıklamanız gerekiyor. eğer linke tıklarsanız ve sayfa bir tık aşağıya kaydıktan sonra yukarıda bulunan üye paneli özel mesaj vs. butonlarına yaklaşırsanız sayfa tekrar 1 tık yukarı geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba.

Bu Sorunu Daha Detaylı Görebilmeniz İçin Demo Üyelik Oluşturdum Giriş Yapıp Bakabilirsiniz.

Kullanıcı Adı: demo

şifre: demo1234

Düzenleme: 
Arkadaşlar şuan fark ettim bu sıkıntı sadece Google Chrome Tarayıcısında oluyor Yandex Mozilla vs. olmuyor.

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim
kaydıran yerin css den hover ini düzenlerseniz sorun çözülür.
(17-01-2016, Saat:15:16)LeoJeLyy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kaydıran yerin css den hover ini düzenlerseniz sorun çözülür.

Bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum kaydıran yer en yukardaki özel mesaj üye panei vs. yazan yer
Kullandığın tema sanırım venzio2'ydi. O temada bazen başka eklentiler ile kullanıldığında jquery sorunları olabiliyordu. Bu eklentileri kapatıp dener misin. İlk ajax overviewden başla
(17-01-2016, Saat:16:05)burakcanalgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kullandığın tema sanırım venzio2'ydi. O temada bazen başka eklentiler ile kullanıldığında jquery sorunları olabiliyordu. Bu eklentileri kapatıp dener misin. İlk ajax overviewden başla

hocam bütün pluginleri tek tek kapatıp kontrol ettim değişen bişey olmadı
Ben baktım şuanda mobilden fakat bir sıkıntı goremedim :/ Bilgisayar başına gecicem birazdan kontrol edeyim bi
Hocam mobilden sıkıntı olmuyordu zaten ama halletim çok teşekkürler.

Öncelikle başka bir kaynaktan temayı tekrar indirdim bütün pluginleri etkisiz hale getirdim daha sonra temayı yükledim sonra pluginleri aktif ettim çalıştı herkese çok teşekkürler konu kilitlenebilir