MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb kullanıcı banlayamıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web siteSite: http://goldfrm.org
Versiyon-SaatVersiyon: 1.8.x (Bende kalsın)
Eklenti-PluginKurulu Eklentiler: Google seo, ziyaretçiye konu içeriği gizleme, Yeni üye olana Hoşgeldiniz Mesajı, sayfa yöneticisi plugin, dvz shoutbox, Prostats, Hide, Bugün online olanlar Gelişmiş

Hata-SorunHata Açıklaması: Modkpden birini banlamak istediğim zaman "Bu Kullanıcıyı Taşımak İçin Geçerli Bir Grup Seçmeniz Gerekiyor"  hatasını alıyorum.

Not: Tüm Eklentileri kapatarak da denedim yine aynı hatayı aldım.
Merhaba

Forumunuzu son sürüme güncelleyebilir misiniz?"
1- Filezilla ile veya başka bir ftp aracılığıyla forumunuzun ana dizinindeki modcp.php dosyasını masaüstüne indirin
2- Daha sonra düzenleyerek bu kodu arayın

Kod:
eval("\$bangroups = \"".$templates->get("modcp_banuser_bangroups_hidden")."\";");

3- Alttaki ile değiştirip ftp anadizinine gönderin.

Kod:
$query = $db->simple_select("usergroups", "gid", "isbannedgroup=1");
       $group['gid'] = $db->fetch_field($query, "gid");
       eval("\$bangroups = \"".$templates->get("modcp_banuser_bangroups_hidden")."\";");
Eyvallah +1
(08-01-2016, Saat:17:54)Rocky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eyvallah +1

merhaba imzanızdaki siteyi sürekli büyük forumlarda görüyorum yani sürekli reklam yapıyosunuz ama ona rağmen hit bile çekemiyosunuz belliki site öylesine aktif bende kapatın yani boşu boşuna açok hit yok gelir yok bişey yok.
(09-01-2016, Saat:05:18)yasinabi044 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(08-01-2016, Saat:17:54)Rocky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eyvallah +1

merhaba imzanızdaki siteyi sürekli büyük forumlarda görüyorum yani sürekli reklam yapıyosunuz ama ona rağmen hit bile çekemiyosunuz belliki site öylesine aktif bende kapatın yani boşu boşuna açok hit yok gelir yok bişey yok.

Sitenin yeni sahibiyim. Benden önceki kişi yapmıştır. Ben forumu aldığımdan beri reklam yapmadım.