MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: /////
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
/////
(03-01-2016, Saat:03:26)Hazardous Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Site ; http://www.freeacounts.com

Changduyou gibi bir sohbet paneli kullanıyorum diger forumlarda yetkiliyken bu eklenti vardı /stop 0 yazınca kapanıp /stop 1 yazınca acılıyordu sanırım panel yani gene panel oldugu yerde ama üyelerin yazması kapanıyor sadece yetkililer yazabiliyor ama bu eklentide bu yok sanırım sonradan ekleniyor bunu nasıl ekleyebiliriz ? Ayrıca bir üye konu açınca chatboxda şu üye şurada konu açtı gibi yazı geliyor bazı chatboxlarda bunuda nasıl ekleyebilirim ?

Kardeşim kimsin sen 50 kere yadım cevap vermiyorsun. Niye benim sitemi kullanıyorsun!!!
güncle
güncel
(03-01-2016, Saat:23:18)Hazardous Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]güncel

Forumda flood yasaktır ve ortegavia'nın iddaasına cevap versen iyi olur diğer türlü yanlış anlaşılırsın.
(03-01-2016, Saat:23:32)coderix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-01-2016, Saat:23:18)Hazardous Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]güncel

Forumda flood yasaktır ve ortegavia'nın iddaasına cevap versen iyi olur diğer türlü yanlış anlaşılırsın.

kendi sitesinde Warez tema var kendi sitesini veremiyo verse yardım alamıycak ondan başkasının sitesini veriyor.