MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siteme Mybb Kurulmuyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar sitem bi hacker tarafından ftp c panel bilgierli ele geçirildi ftode herşeyi sildi yedek vardı yükledik ama mybb kurulmuyor bi kaç şey denedik hosttmaı sorun var diye kuruldu normal olarak baştanda kurulmuyor mybb yi atınca index boş sayfa kalıyor bepbeyaz
kardeşim phpMyAdmin'e yükledin değil mi? ve Tabloları silmelisin eski tabloları bende öyle çalışıyor çünkü.
(23-07-2012, Saat:21:41)MehmetAliCan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kardeşim phpMyAdmin'e yükledin değil mi? ve Tabloları silmelisin eski tabloları bende öyle çalışıyor çünkü.

denedim ama yok olmuyor
Yedek dosyasınızında Hatalı olma olasılığı var mı?
(23-07-2012, Saat:22:52)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yedek dosyasınızında Hatalı olma olasılığı var mı?

hocam yedek dosyamı vazegçtim yeniden kurmayı dendim yine olmuyor bi bakarmısınz
Kurulurken Nasıl Bir Hata Veriyor.Yine Mi index.php beyaz mı ?
Site açıldığında FTP konumunda bazı dosyalar oluşuyor bence onlar zarar görmüş olabilir .htlaccess ile alakalıda olabilir. Gülümseme
(24-07-2012, Saat:02:57)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kurulurken Nasıl Bir Hata Veriyor.Yine Mi index.php beyaz mı ?

tüm sayfalar bepbeyaz