MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Host + domain Sağlıyabilirmisiniz?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Projem, Daha Önce Birçok Sitede Görev Aldım, Bende Kendime Ait Bir Site Kurmak İstiyorum, Hedefim TheFRMOnline.Com Gibi Büyük Bir Forum Oluşturmak İstiyorum.
Sitenin İçeriği Genel Paylaşım Sitesi Olucak , Oyun Hileleri, Oyunlar İle ilgili Haberler, WebMaster, Grafiker Bölümü, Programlar, Ve birçok Şey Paylaşılacaktır. Kesinlikle Hack Sitesi Olmayacaktır. Warez Paylaşım Yapılmayacaktır.

Domain + Host Sağlayabilecek Ö.M veya Skype Gelebilir: oSerhatHD
(23-12-2015, Saat:20:27)SerhatBey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Projem, Daha Önce Birçok Sitede Görev Aldım, Bende Kendime Ait Bir Site Kurmak İstiyorum, Hedefim TheFRMOnline.Com Gibi Büyük Bir Forum Oluşturmak İstiyorum.
Sitenin İçeriği Genel Paylaşım Sitesi Olucak , Oyun Hileleri, Oyunlar İle ilgili Haberler, WebMaster, Grafiker Bölümü, Programlar, Ve birçok Şey Paylaşılacaktır. Kesinlikle Hack Sitesi Olmayacaktır. Warez Paylaşım Yapılmayacaktır.

Merhaba SerhatBey,
Eğer domaininiz var ise, sizlere sınırsız MySQL,E-Posta,Disk Alanı, Bandwith ve diğer alt özellikleri barındıran host sağlayabilirim.

Teşekkür Ederim...
Saygılarımla, İyi Günler. Gülümseme 
(23-12-2015, Saat:20:54)Aritmetix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(23-12-2015, Saat:20:27)SerhatBey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Projem, Daha Önce Birçok Sitede Görev Aldım, Bende Kendime Ait Bir Site Kurmak İstiyorum, Hedefim TheFRMOnline.Com Gibi Büyük Bir Forum Oluşturmak İstiyorum.

Merhaba SerhatBey,
Eğer domaininiz var ise, sizlere sınırsız MySQL,E-Posta,Disk Alanı, Bandwith ve diğer alt özellikleri barındıran host sağlayabilirim.

Teşekkür Ederim...
Kardeşim onu nasıl yapıyonuz ya bana da bi yardım etseniz ?  Açık Ağızlı Gülümseme
(23-12-2015, Saat:21:02)Orjinal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(23-12-2015, Saat:20:54)Aritmetix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Merhaba SerhatBey,

Teşekkür Ederim...
Kardeşim onu nasıl yapıyonuz ya bana da bi yardım etseniz ?  Açık Ağızlı Gülümseme

Merhaba Orjinal,
Reseller Sunucu satın alabilirsiniz.
Ancak dikkatli olun, Reseller sunucuların bazıları oldukça pahalıdır. Bütçenize uygun bir reseller istiyor iseniz, AxiTRBilisim.Com'u tercih edebilirsiniz. 9 TL'lik resellerlar bile mevcuttur.

Teşekkür Ederim...
Saygılarımla, İyi Günler. Gülümseme 
domain + host yok host free mi sağlıyacaksınız d.
(23-12-2015, Saat:21:38)SerhatBey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]domain + host yok host free mi sağlıyacaksınız d.

Host Reseller Var Domain Varsa .com,net,org sınırsız sağlarım.
yok işte yok .d
hosting saglarım domain alınız onuda 1$ fln alın 1and1 den alın Açık Ağızlı Gülümseme 
Sayfalar: 1 2 3 4