MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB ExclusiveMyCodes Eklentisi [İlk Eklentim]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
MyBB için ExclusiveMyCodes Eklentisi 1.8
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: ExclusiveMyCodes
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: Aritmetix
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: 1.0
Araç-Test  Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB 1.8
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: İlk eklentimdir arkadaşlar. Kendi yazmış olduğum, basit bir eklentidir. Bu eklenti, 1 vurgulama mykod eklemekte ve "kalın, italik" ve "altı çizili" mykodlarının türkçe kullanımını ekler.
Açıklama-Detay & Resim-Grafik Kullanım Şekli ve Ekran Görseli:

Kod:
[vrg]Vurgulama MyKodu[/vrg]

[k]Türkçe Kalın MyKod[/k]
[i]İtalik MyKod[/i]
[a]Altı çizli Türkçe MyKod[/a]

resim

Kurulum-İnstall Eklenti Kurulumu:

1) Yüklenecek Dosyalar klasöründe ki dosyaları direk FTP'nize ve ana dizine (Public_HTML, www veya HtDocs klasörleri)'ne gönderiniz.(index.php vs olduğu yere)
2) Admin Paneli Sağ Ok  Eklentiler (Plugins) Sağ Ok   ExclusiveMyCodes'ı aktif ediniz.

Rar Şifresi: MyBB.Com.TR

indir-download

[attachment=1508]

Kod:
http://dosya.co/r00jpqximeou/MyBB_ExclusiveMyCodes_Eklentisi_1.8.zip.html
Merhaba

Öncelikle hayırlı olsun.Galiba youtube videoma yorum atan sizdiniz.Ayrıca eklenti ek olarak eklendi.Birde eklentierinizi github ve bitbucket sitelerine ekleyin.Ayrıca ingilizceniz yeterli ise mybb.com adresine de ekleyebilirsiniz.
(18-12-2015, Saat:23:31)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba

Öncelikle hayırlı olsun.Galiba youtube videoma yorum atan sizdiniz.Ayrıca eklenti ek olarak eklendi.Birde eklentierinizi github ve bitbucket sitelerine ekleyin.Ayrıca ingilizceniz yeterli ise mybb.com adresine de ekleyebilirsiniz.

Merhaba EmreKaraKaya,
Teşekkür ederim. Ancak youtube videolarınıza yorum atan ben değilim. Galiba bir yanlış anlaşılma oldu. Eklentilerimi bir daha kine Github ve bitbucket'e ekleyeceğim, tekrar teşekkürler.
Yararlı Eklenti Olmuş Hocam Elinize Sağlık.
(18-12-2015, Saat:23:34)Red0x Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yararlı Eklenti Olmuş Hocam Elinize Sağlık.

Merhaba Red0x,
Teşekkür ederim hocam, yakında diğer sürümünü de geliştirdiğim de çok daha fazla MyKod eklenecek. Ayrıca, daha fazla eklenti hazılamayı düşünmekteyim.

Saygılarımla, İyi Günler. Gülümseme
(18-12-2015, Saat:23:33)Aritmetix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(18-12-2015, Saat:23:31)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba

Merhaba EmreKaraKaya,
Teşekkür ederim. Ancak youtube videolarınıza yorum atan ben değilim. Galiba bir yanlış anlaşılma oldu. Eklentilerimi bir daha kine Github ve bitbucket'e ekleyeceğim, tekrar teşekkürler.

Anlıyorum.Videolar da bir arkadaş mykod bölümü ile sorular sormuştu bende sizin eklentiyi görünce siz sandım
Emeğinize sağlık Süper 
Helal olsun hocam, başarılarının devamını bekliyoruz.
Sayfalar: 1 2